Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

UKS Krzanowice zatrzymany w trzynastym meczu

Alek
Rekord kolejnych zwycięstw z rzędu drużyny seniorek UKS Krzanowice zatrzymał się na "pechowej trzynastce". Krzanowiczanki w drugim meczu finału III ligi musiały uznać wyższość gospodyń z Tychów. Mecz BKS II Aluprof Bielsko-Biała AZS UŚ Katowice zakończył się rezultatem 3:2. Po dwóch dniach zmagań wszystkie cztery drużyny zanotowały jedno zwycięstwo i jedną porażkę.

Bardzo dobre spotkanie obserwowali licznie zgromadzeni kibice w Tychach. Miejscowe siatkarki po porażce w poniedziałkowym spotkaniu z Katowicami musiały pokonać Krzanowice, by liczyć się w wyścigu o II ligę.

Gospodynie przy ogłuszającym dopingu zaczynają mecz od zdecydowanego prowadzenia, które utrzymują do końca partii i prowadzą 1:0.

W secie drugim krzanowiczanki zaczynają wracać do gry. Poprawiły przyjęcie i zagrywkę ale dalej szwankowała współpraca blok-obrona. Niestety w decydujący momentach drugiego seta krzanowiczanki popełniają błędy komunikacyjne i przegrywają na przewagi.

Od początku trzeciej odsłony dziewczęta z Krzanowic złapały swój rytm gry, przewyższając gospodynie w każdym elemencie sztuki siatkarskiej i doprowadziły do stanu 1 : 2.

Czwarta partia zaczyna się od zdecydowanej i skutecznej gry krzanowiczanek, które wydawałoby się już mają rozpracowanego przeciwnika. Jednak prowadząc 16 : 12, 19 : 14 krzanowiczanki zaczynają popełniać wiele błędów własnych, co pozwoliło doprowadzić gospodyniom do stanu 22 : 22.

Niestety tego dnia lepiej końcówki rozgrywały tyszanki, które wygrywając zanotowały pierwsze trzy punkty w turnieju finałowym.