Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

UKS Krzanowice pokonał Victorię Cieszyn

Alek
W trzynastej kolejce spotkań III ligi UKS Krzanowice zmierzył się na swojej sali z drużyną Cieszyna.

Krzanowice były zdecydowanym faworytem tego spotkania, ponieważ cieszynianki zajmowały przedostatnie miejsce w tabeli przed tym meczem.

Jak na faworytki przystało gospodynie rozpoczęły mecz od mocnego uderzenia, prowadząc 4 : 0, ale po chwili był remis 4 : 4.

Od tego momentu na boisku warunki dyktowały już tylko zawodniczki UKS Krzanowice, które zdecydowanie wygrały pierwszą odsłonę meczu.

Drugi i trzeci set przebiegał bardzo podobnie, goście z Cieszyna mocno walczyły do połowy seta, by w końcówce oddać pole gospodynią.

Bardziej doświadczone i ograne zawodniczki z UKS Krzanowice końcówki setów grały spokojniej nie popełniając prostych błędów własnych, co wystarczyło, by pokonać młody skład z Cieszyna.