SMS Racibórz: Karolina Zajonc z medalami Mistrzostw Polski w ratownictwie wodnym

Alek
SMS Racibórz Karolina Zajonc
5 medali, 1 złoty i 4 srebrne wywalczyła Karolina Zajonc z SMS Racibórz podczas Mistrzostw Polski w Ratownictwie Wodnym. Na zawodach w Drzonkowie uczennica Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu złoto zdobyła wspólnie z koleżankami ze Śląskiego WOPR-u w sztafecie 4 x 25 metrów holowanie manekina.

Na drugiej pozycji Karolina z SMS Racibórz uplasowała się w swojej koronnej konkurencji – 100 metrów ratowanie manekina w płetwach zarówno w kategorii juniorek jak i open. Trzeci srebrny krążek podopieczna trener Marii Gawliczek dołożyła w konkurencji 200 metrów – super ratownik, a czwarty w sztafecie 4 x 50 metrów z pasem.

Wyniki:

Karolina Zajonc w MP:
1.miejsce – sztafeta 4x25 metrów holowanie manekina Śląskie WOPR (Zajonc, Szula, Pietrzak, Nocoń) – czas 1:42.69
2.miejsce - 100 metrów ratowanie manekina w płetwach kat. open - czas 1:05.09
2.miejsce - 100 metrów ratowanie manekina w płetwach kat. jun. - czas 1:05.09
2.miejsce - 200 metrów – super ratownik w kat. jun. – czas 3:01.57
2.miejsce – 4 x 50 metrów z pasem Śląskie WOPR (Zajonc, Szula, Pietrzak, Nocoń) – czas 1:56.75