Rafał Bugdoł z SMS Racibórz znowu świetny

Alek
Rafał Bugdoł z SMS Racibórz. FOT.  ARC
Rafał Bugdoł z SMS Racibórz. FOT. ARC
Rafał Bugdol był najlepszym pływakiem Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu podczas zawodów Grand Prix - Pucharu Polski w Krakowie(09/10.11).

Rafał Bugdoł, mistrz Europy juniorów z Poznania w sztafecie 4x100 stylem dowolnym, wywalczył pod Wawelem 2 miejsce w wyścigu na 200 metrów stylem grzbietowym. Podopieczny trenera Rafała Bałysa musiał uznać wyższość tylko bardziej utytułowanego Radosława Kawęckiego. Na dystansie o połowę krótszym Rafał zajął 4 miejsce. Niezły występ zanotował również Wojciech Gabrysz, który plasował się na 5 miejscu na 200 metrów stylem grzbietowym i na 8 pozycji na 100 metrów tym samym stylem. Dobrą dyspozycję zaprezentowała ponadto Katarzyna Nawaryńska, która zajęła 5 miejsce na dystansie 200 metrów grzbietem i dwa razy 7 lokatę na 50 i 100 metrów także stylem grzbietowym.