Rafako: Drużyna rowerzystów górskich trzecia na Mistrzostwach Polski Energetyków [ZDJĘCIA]

Alek
Rafako w Mistrzostwach Polski Energetyków
Drużyna rowerzystów górskich RAFAKO S.A. wraca z tarczą z V Mistrzostw Polski Energetyków w Maratonie Rowerowym MTB Tauron Cup. Drużynowo zespół zajął 3. miejsce a dwóch zawodników stanęło na podium.

W Krakowie odbyły się V Mistrzostwa Polski Energetyków w Maratonie Rowerowym MTB Tauron Cup. W zawodach, które rozgrywane były w ramach ogólnopolskiego cyklu Skandia Maraton Lang Team, wzięła udział 9-osobowa drużyna Rafako.

Rafako z brązowym medalem

Startująca po raz drugi w tych mistrzostwach reprezentacja RAFAKO zajęła w klasyfikacji drużynowej znakomite III miejsce. Lepsze od ekipy RAFAKO S.A. okazały się tylko drużyny PGE Dystrybucja i Tauron Dystrybucja Wałbrzych.

W Mistrzostwach Polski Energetyków wystartowało 1600 zawodników

W Mistrzostwach Energetyków wzięło udział 31 drużyn i 127 zawodników reprezentujących firmy z branży energetycznej, a w całych krakowskich zawodach Skandia Maraton wystartowała rekordowa ilość ponad 1600 zawodników!

Wspaniała pogoda i urozmaicona trasa sprzyjały dynamicznej rywalizacji. Uzyskane czasy były zdecydowanie lepsze od ubiegłorocznych, a nasi zawodnicy zajęli bardzo wysokie miejsca w klasyfikacjach indywidualnych. Łukasz Woźniakowski z Zakładu Elektrofiltrów w Pszczynie obronił tytuł Mistrza Energetyków z ubiegłego roku, a na podium stanął również Łukasz Filipczak z Biura Projektowego w Raciborzu.