Mistrzostwa Śląska w Ju-jitsu w Rybniku [ZDJĘCIA]

Alek
Mistrzostwa Śląska w jiu jitsu w Rybniku
190 zawodników z 25 klubów stanęło w szranki w V Otwartych Mistrzostwach Śląska w Ju-jitsu w Rybniku.

Mistrzostwa Śląska w Ju-jitsu w Rybniku

Na zawodach było wielu utytułowanych zawodników , medalistów Mistrzostw Europy i Świata jak np złota medalistka z Abu Dhabi Sandra Pniak czy najlepszy obecnie zawodnik dywizji purpurowych pasów Robert Henek.

Najlepszy okazał się Bastion oraz klub gospodarzy RKJJS. Nie zawiedli raciborscy medaliści Mistrzostw Europy, którzy wygrali swe kategorie w Rybniku. Zawodnicy raciborskiego Klubu Brazylijskiego Ju-jitsu "Łamator" po wielu emocjonujących pojedynkach zajęli 3 miejsce drużynowo.