Dzieci z Łamatora na Otwartych Mistrzostwach Polski Gold Teamów [ZDJĘCIA]

Alek
W Luboniu koło Poznania na czwartych Otwartych Mistrzostwach Polski Gold Teamów w Brazylijskim Jiu Jitsu dla dzieci, młodzieży i dorosłych (Open Gold Team Polish Championship) młodzi zawodnicy raciborskiego Łamatora spisali się na medal!

Gdy młodzieżowcy wywalczyli tytuł Mistrza Polski Ne-waza w Katowicach, ich młodsi koledzy trenujący pod okiem trenera Michała Musioła walczyli w Luboniu koło Poznania na czwartych Otwartych Mistrzostwach Polski Gold Teamów w Brazylijskim Jiu Jitsu.

W imprezie brało udział blisko 200 zawodników z około 20 klubów Brazylijskiego Jiu Jitsu z całego kraju.

Raciborski klub Bjj "Łamator" wystawił 12 zawodników trenujących w grupie dzieci i 1 trenującego w grupie starszej.

Młodzi podopieczni raciborskiego klubu po bardzo emocjonujących walkach znaleźli się na podium i zdobyli w sumie 13 medali czyli tyle samo ile ich starsi koledzy w Katowicach.

Roman Jedrzejczak kat. - 57 kg.
Patryk Belik kat. - 76 kg. ( junior - niebieskie pasy)
Dawid Paluch kat. - 53 kg.

BRĄZ:
Daniel Grzeszczyk kat. - 53kg.
Kamil Bordo kat. - 47 kg.
Antoni Milej kat. - 46 kg.

- Jako trener jestem bardzo zadowolony ze startu moich podopiecznych, tym bardziej że każdy z nich zajął pozycję medalową w tak prestiżowych zawodach. Młodzi sportowcy dali z siebie wszystko, walcząc z zawodnikami czołowych Polskich klubów Brazylijskiego Jiu Jitsu - relacjonuje Trener Michał Musioł.