Zmiany w rozkładzie Komunikacji Miejskiej w Raciborzu
Linia Nr 1:
Trasa dotychczasowa:
Ocicka Pszczyńska - Pl. Konstytucji 3 Maja - Opawska - Dworzec Batorego
Trasa zastępcza:
WAŻNE! PRZECZYTAJ Nowy rozkład jazdy w Raciborzu. Tak autobusy PK Racibórz będą kursować od 7 kwietnia 2018 [KLIKNIJ I ZOBACZ]
Opawska Myto - Pl. Konstytucji 3 Maja - Łąkowa - Dąbrowszczaków - 1 Maja - Piaskowa - Dworzec Batorego
Linia Nr 2:
Trasa dotychczasowa:
Pl. Konstytucji 3 Maja - Opawska - Dworzec Batorego - Wojska Polskiego - Drewniana
Trasa zastępcza:
Pl. Konstytucji 3 Maja - Łąkowa - Dąbrowszczaków - 1 Maja - Piaskowa - Dworzec Batorego - Reymonta
Linia Nr 3
Trasa dotychczasowa:
Ocicka Pszczyńska - Pl. Konstytucji 3 Maja – Opawska – Ogrodowa Michejdy – Starowiejska - Głubczycka - Londzina - Dw. Batorego - Płonia
Trasa zastępcza:
Ocicka Cmentarz - Starowiejska - Głubczycka - Reymonta - Dworzec Batorego - Płonia
Linia Nr 9
Trasa dotychczasowa:
Pl. Konstytucji 3 Maja - Ocicka Pszczyńska - Starowiejska - Matejki - Opawska - Dworzec Batorego - Ostróg
Trasa zastępcza:
Pl. Konstytucji 3 Maja - Opawska Myto - Starowiejska - Głubczycka - Reymonta - Dworzec Batorego - Ostróg - Markowice
Linia Nr 14
Trasa dotychczasowa:
Starowiejska Pętla - Ocicka Pszczyńska - Pl. Konstytucji 3 Maja - Opawska - Dworzec Batorego
Trasa zastępcza:
Starowiejska Pętla - Opawska Myto - Pl. Konstytucji 3 Maja - Łąkowa - Dąbrowszczaków - 1 Maja - Piaskowa - Dw. Batorego - Bosacka - Brzezie - Rydułtowy
Szczegółowy rozkład jazdy zostanie zamieszczony na stronie www.pk-raciborz.pl oraz na przystankach. Dyspozytor Ruchu tel. 32 415 3181.
WAŻNE! PRZECZYTAJ Nowy rozkład jazdy w Raciborzu. Tak autobusy PK Racibórz będą kursować od 7 kwietnia 2018 [KLIKNIJ I ZOBACZ]
Policyjne drony na Podkarpaciu w akcji
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?