Raciborscy piłkarze znów nas cieszą!

Aleksander Król
Kolejny mecz Unii Racibórz i kolejna wygrana (2:0). Tym razem z Polonią Marklowice, czyli z sąsiadem w tabeli.

Mocną stroną naszej ekipy są stałe fragmenty gry. Obie bramki padły właśnie w ten sposób. W pierwszej połowie po dośrodkowaniu z wolnego Artura Potaczka Kamil Szałkowski strzelił bramkę głową z 12 metrów. Z kolei w drugiej połowie rzut rożny zamienił na gola Dawid Fryt.

W sobotę kolejny mecz o 16 w Raciborzu. Unia podejmować będzie LKS Czaniec. Jest nadzieja na podtrzymanie zwycięskiej serii, choć łatwo nie będzie.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani