Niespodzianki na boiskach ligi ROW

Do kilku niespodzianek doszło w miniony weekend na boiskach piłkarskich, na których rozgrywane były spotkania w ramach 12 kolejki 1 ligi amatorskiej ROW. Największym zaskoczeniem jest na pewno porażka wicelidera rozgrywek, zespołu Maratu, który uległ na własnym boisku drużynie FC Baranowice 4:6.

Gospodarze spotkania, którzy w pierwszej jesiennej serii także przegrali, tym razem zapowiadali ostrą walkę o komplet punktów. Zimny prysznic przyszedł jednak bardzo szybko, bo festiwal strzelecki, jeszcze przed upływem kwadransa gry otworzyli goście. Marat po 20 minutach wyrównał.

W kolejnych minutach bramki padały jedna za drugą. Za każdym razem na prowadzenie wychodziły Baranowice, a Marat wyrównywał.

Dopiero w końcówce meczu FC Baranowice strzeliły dwie bramki, nie tracąc przy tym żadnej i tym zgarnęły 3 punkty. Z kolei trzecia ekipa ligi FC Basseno również na własnym boisku przegrała z Rymerem 1:4.

Dotkliwej porażki w Chwałowicach, na boisku miejscowego AP Instal doznał zespół FC Żory, który stracił aż siedem bramek, zdobywając przy tym tylko jedną.

Ważne zwycięstwo odniósł MaxBud pokonując Solszyb 3: 0. W ostatnim meczu RKP Caroline Team przegrał z FC Barnabas 1:2. KUB