Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Krzanowiczanki przegrały po dobrym meczu

Aleksander Król
Siatkarki z Krzanowic walczyły o każdy punkt, ale nie były w stanie wygrać nawet seta z częstochowiankami.

Pierwszy set to wymiana ciosów z obu stron i walka punkt za punkt do stanu 17:17. Niestety w końcówce seta przyjezdne zagrały bezbłędnie, wygrywając do 18 punktów. Druga partia wyglądała podobnie. Przy stanie 21:21 gospodynie popełniają cztery błędy własne i przegrywają seta.

Na trzecią odsłonę krzanowiczanki wyszły ze spuszczonymi głowami. Poderwały się do walki, gdy na tablicy było już 7:13. Systematycznie odrabiały straty, doprowadzając do wyniku 18:19. Jednak tego dnia więcej spokoju i zimnej krwi w końcówkach zachowały przyjezdne, które po osiemdziesięciu minutach mogły cieszyć się ze zdobycia trzech punktów.

GS UKS Krzanowice - AJD Częstochowianka Częstochowa 0 : 3 (-18,-23,-21)