Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Juniorki z Krzanowic w półfinale mistrzostw Śląska

Aleksander Król
Cieszyn okazał się po raz kolejny szczęśliwy dla krzanowiczanek. Po zwycięstwie w rozgrywkach II ligi kobiet, juniorki UKS Krzanowice również odniosły zwycięstwo z ekipą z tego miasta, które dało im awans do półfinałów mistrzostw Śląska.

Pierwszy set nie zapowiadał zwycięstwa naszej drużyny. Gospodynie pokonały naszą drużynę do 9 punktów.
Na szczęście w drugim secie role się odwróciły i krzanowiczanki zaczęły dominować na boisku. Od początku prowadziły kilkoma punktami, doprowadzając do wyrównania w setach 1:1.

W trzeciej i czwartej odsłonie juniorki z Krzanowic ani na moment nie dały się zbliżyć cieszyniankom na więcej niż 3 punkty. Dzięki zwycięstwu w Cieszynie za trzy punkty nasze siatkarki mogą spokojnie dograć pozostałe cztery kolejki spotkań i czekać już na mecze w półfinale mistrzostw Śląska.
Tymczasem o wejście do półfinałów powalczą teraz młodziczki, które ostatnio pokonały Tychy i Bielsko-Białą.