Za dużo błędów

(irs)
Raciborzanie w skutecznym bloku. IRENEUSZ STAJER
Nie udał się wyjazd siatkarskiej ekipy KS AZS Rafako do Okocimskiego Brzesko. Po zaciętym i emocjonującym meczu raciborzanie przegrali z niedawnym liderem 2:3 (28:26, 20:25, 20:25, 25:22, 11:15).

Trzeba przypomnieć, iż z pięciu dotychczasowych spotkań KS AZS Rafako wygrało tylko jedno. Zajmuje więc ostatnie miejsce w rozgrywkach czwartej grupy drugiej ligi. Podopieczni trenera Witolda Galińskiego wciąż popełniają zbyt dużo błędów. W ostatnim pojedynku oprócz fatalnych zagrań, raciborzanie pokazali wiele znakomitych akcji.
Tradycyjnie najlepiej wypadli w pierwszym secie. Partia trzymała w napięciu do ostatniej piłki. Kiedy goście zainkasowali 28 punkt, wygrali seta. Niestety w następnych dwóch partiach lepszy był Okocimski. Raciborzanie poderwali się do walki jeszcze w secie czwartym, który rozstrzygnęli na swoją korzyść do 22. Podopieczni zaczęli obiecujące tie break. Wygrali bowiem dwie pierwsze piłki. Potem jednak tracili cenne punkty seriami i przegrali mecz.