Wyniki wyborów do sejmiku województwa śląskiego z okręgu nr 3
Pojawiły się oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 do sejmiku województwa śląskiego z okręgu nr 3.
Którzy kandydaci zebrali największą liczbę głosów? Poniżej przedstawiamy wyniki głosowania.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- KAŁUŻA Wojciech Jan: pozycja 1 : 3,92% (83 860 głosów)
- DWORNIK Łukasz: pozycja 2 : 3,92% (83 860 głosów)
- KLOC-KONDRACKA Julia Maria: pozycja 3 : 3,92% (83 860 głosów)
- SZCZĘSNY Jarosław Zbigniew: pozycja 4 : 3,92% (83 860 głosów)
- MATUSIAK Paulina: pozycja 5 : 3,92% (83 860 głosów)
- LABUS Jerzy Jan: pozycja 6 : 3,92% (83 860 głosów)
- MURA Sylwia Maria: pozycja 7 : 3,92% (83 860 głosów)
- WRONA Bogumił Andrzej: pozycja 8 : 3,92% (83 860 głosów)
- CYGAŃCZUK Barbara Dorota: pozycja 9 : 3,92% (83 860 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY:
- BOCZEK Hanna Dorota: pozycja 1 : 0,86% (18 478 głosów)
- SONGIN Marek: pozycja 2 : 0,86% (18 478 głosów)
- GRABIEC Jarosław: pozycja 3 : 0,86% (18 478 głosów)
- TKOCZ Bogdan Jan: pozycja 4 : 0,86% (18 478 głosów)
- KASPRUS Martyna Paulina: pozycja 5 : 0,86% (18 478 głosów)
- GRZEGOSZCZYK Jerzy Michał: pozycja 6 : 0,86% (18 478 głosów)
- HOŁOWACZ-PYT Weronika: pozycja 7 : 0,86% (18 478 głosów)
- ŁATKOWSKA Daria Adriana: pozycja 8 : 0,86% (18 478 głosów)
- FRANKE Mateusz Mirosław: pozycja 9 : 0,86% (18 478 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- KARASEK Bronisław: pozycja 1 : 1,08% (23 163 głosów)
- WOLNY Iwona Joanna: pozycja 2 : 1,08% (23 163 głosów)
- KUŚ Anna: pozycja 3 : 1,08% (23 163 głosów)
- OSUBNIAK Jolanta Anna: pozycja 4 : 1,08% (23 163 głosów)
- MACHNIK Sylwia: pozycja 5 : 1,08% (23 163 głosów)
- DOBRZAŃSKA Katarzyna Joanna: pozycja 6 : 1,08% (23 163 głosów)
- WOLLNY Waldemar Paweł: pozycja 7 : 1,08% (23 163 głosów)
- HULIM Marcin Czesław: pozycja 8 : 1,08% (23 163 głosów)
- KOZIELSKI Mateusz Jan: pozycja 9 : 1,08% (23 163 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- RUSZKIEWICZ Mirosław Tadeusz: pozycja 1 : 0,58% (12 475 głosów)
- SPYCHAŁA-DŁUGOSZ Iwona Agnieszka: pozycja 2 : 0,58% (12 475 głosów)
- LIGAS Jarosław Piotr: pozycja 3 : 0,58% (12 475 głosów)
- AUGUŚCIK Ewelina Barbara: pozycja 4 : 0,58% (12 475 głosów)
- BIELAWSKI Andrzej Kazimierz: pozycja 5 : 0,58% (12 475 głosów)
- SMOLIŃSKI Zdzisław: pozycja 6 : 0,58% (12 475 głosów)
- GAJDA Katarzyna Renata: pozycja 7 : 0,58% (12 475 głosów)
- WALISZEWSKA Maria Teresa: pozycja 8 : 0,58% (12 475 głosów)
- KOŁODZIEJ Paweł: pozycja 9 : 0,58% (12 475 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- WOLNIK Grzegorz Wojciech: pozycja 1 : 3,4% (72 849 głosów)
- GADOWSKA Barbara Bronisława: pozycja 2 : 3,4% (72 849 głosów)
- CHMIELORZ Ewa Danuta: pozycja 3 : 3,4% (72 849 głosów)
- UHEREK Marian Antoni: pozycja 4 : 3,4% (72 849 głosów)
- CHROBOCZEK-WIERZCHOWSKA Sabina Krystyna: pozycja 5 : 3,4% (72 849 głosów)
- STOKŁOSA Michał Tomasz: pozycja 6 : 3,4% (72 849 głosów)
- PORWOŁ Mateusz Adam: pozycja 7 : 3,4% (72 849 głosów)
- MARCINIAK Monika Bożena: pozycja 8 : 3,4% (72 849 głosów)
- OSTROWSKI Ryszard Andrzej: pozycja 9 : 3,4% (72 849 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”:
- OTRZONSEK Przemysław Jan: pozycja 1 : 0,21% (4 515 głosów)
- MORCIŃSKA Izabela Maria: pozycja 2 : 0,21% (4 515 głosów)
- SZYMAŃSKI Jakub Bartosz: pozycja 3 : 0,21% (4 515 głosów)
- SKÓRA Jerzy Eugeniusz: pozycja 4 : 0,21% (4 515 głosów)
- SZYMAŃSKA Maja Magdalena: pozycja 5 : 0,21% (4 515 głosów)
KOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW:
- BIERZA Kamil Szymon: pozycja 1 : 0,05% (976 głosów)
- GERMEL Małgorzata Wiktoria: pozycja 2 : 0,05% (976 głosów)
- ZAJĄC Barbara Ewelina: pozycja 3 : 0,05% (976 głosów)
- RUTKOWSKA Anita Barbara: pozycja 4 : 0,05% (976 głosów)
- BARAN Maciej Czesław: pozycja 5 : 0,05% (976 głosów)
- KISTOWSKI Adrian Paweł: pozycja 6 : 0,05% (976 głosów)
- SKORUPSKA Kamila Patrycja: pozycja 7 : 0,05% (976 głosów)
KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO:
- KONOPKA Wojciech Hubert: pozycja 1 : 0,09% (1 853 głosów)
- SMOŁUCH Aleksandra: pozycja 2 : 0,09% (1 853 głosów)
- ROKICKI Wojciech Marcin: pozycja 3 : 0,09% (1 853 głosów)
- URBAŃCZYK Wojciech Jan: pozycja 4 : 0,09% (1 853 głosów)
- KIELAR Aneta Jadwiga: pozycja 5 : 0,09% (1 853 głosów)
- OPARA Katarzyna: pozycja 6 : 0,09% (1 853 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH OBRONY POLSKI:
- WILCZEK Bernadeta Maria: pozycja 1 : 0,08% (1 775 głosów)
- WILCZEK Krzysztof Piotr: pozycja 2 : 0,08% (1 775 głosów)
- CYBULSKA Ewa Katarzyna: pozycja 3 : 0,08% (1 775 głosów)
- SŁOTA Jakub Jan: pozycja 4 : 0,08% (1 775 głosów)
- WIECZOREK Wiktoria Aleksandra: pozycja 5 : 0,08% (1 775 głosów)
KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD:
- BŁACHUT Aneta Stefania: pozycja 1 : 0,06% (1 365 głosów)
- ADAMIEC Krzysztof Franciszek: pozycja 2 : 0,06% (1 365 głosów)
- KOWIESKI Kamil Karol: pozycja 3 : 0,06% (1 365 głosów)
- LORENC Bartłomiej Kajetan: pozycja 4 : 0,06% (1 365 głosów)
- MAJ Iwona Beata: pozycja 5 : 0,06% (1 365 głosów)
- JARCZOK Monika Alicja: pozycja 6 : 0,06% (1 365 głosów)
KOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM:
- PUSTELNIK Adam Ferdynand: pozycja 1 : 0,33% (7 168 głosów)
- PINDEL Mirosław Alfred: pozycja 2 : 0,33% (7 168 głosów)
- WOJACZEK Janusz Marian: pozycja 3 : 0,33% (7 168 głosów)
- WIŚNIEWSKA Anna Stanisława: pozycja 4 : 0,33% (7 168 głosów)
- CERKOWNIAK Maria Jolanta: pozycja 5 : 0,33% (7 168 głosów)
- BRZOSKA-KRAWCZYK Brygida Urszula: pozycja 6 : 0,33% (7 168 głosów)
- SWACZYNA Tomasz Robert: pozycja 7 : 0,33% (7 168 głosów)
KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI:
- HELIS Paweł: pozycja 1 : 0,08% (1 668 głosów)
- KUŚ Ewa Mirosława: pozycja 2 : 0,08% (1 668 głosów)
- KLYSZCZ Andrzej Piotr: pozycja 3 : 0,08% (1 668 głosów)
- OLEKSIŃSKI Artur Rafał: pozycja 4 : 0,08% (1 668 głosów)
- HANUSEK Adam Krzysztof: pozycja 5 : 0,08% (1 668 głosów)
- JAKIMCZUK Zenita: pozycja 6 : 0,08% (1 668 głosów)
- KSIĄŻEK Joanna Agnieszka: pozycja 7 : 0,08% (1 668 głosów)
KOMITET WYBORCZY RUCH AUTONOMII ŚLĄSKA:
- FIAŁKOWSKI Jan Marek: pozycja 1 : 0,64% (13 756 głosów)
- WITA Janusz Stanisław: pozycja 2 : 0,64% (13 756 głosów)
- BARTOSZ Marcin Erhard: pozycja 3 : 0,64% (13 756 głosów)
- MEHLICH Klaudia Aniela: pozycja 4 : 0,64% (13 756 głosów)
- GAWLICZEK Krzysztof Marcin: pozycja 5 : 0,64% (13 756 głosów)
- KOTAS Krystyna Maria: pozycja 6 : 0,64% (13 756 głosów)
- KOS Joanna Jadwiga: pozycja 7 : 0,64% (13 756 głosów)
- MIGUŁA Aleksandra Sylwia: pozycja 8 : 0,64% (13 756 głosów)
- DUDA Andrzej: pozycja 9 : 0,64% (13 756 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Reklamy "na celebrytę" - Pismak przeciwko oszustom
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?