Unia Racibórz zremisowała z Rafako Racibórz

Aleksander Król
Remisem 1:1 zakończyło się sparingowe spotkanie między ekipami KP Unia Racibórz i KS Rafako Racibórz.

Pierwszego gola już w 8 minucie meczu zdobył Marcin Pawlisz z Rafako. Odpowiedź Unitów nastąpiła w 43 minucie, gdy piłkę do siatki posłał Rafał Harnas.
Po zmianie stron obraz gry niewiele się zmienił i dalej dłużej przy piłce utrzymywali się unici, zaś Rafako wyprowadzało szybkie kontry. Jednak żadnej z drużyn nie udało się zdobyć bramki, choć okazji nie brakowało. Najlepszych nie wykorzystali Potaczek, który nie strzelił rzutu karnego oraz Grabiniok, który przegrał pojedynek sam na sam z Bedryjem.