Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

UKS Krzanowice pokonał Katowice

Alek
Wspaniałe zwycięstwo odniosły krzanowiczanki w trzecim meczu finału III ligi. Po dramatycznym i bardzo zaciętym spotkaniu dziewczęta pokonały studentki z Katowic. Krzanowice w trzech meczach odniosły dwa zwycięstwa i jedną porażkę więc do turnieju rewanżowego, który odbędzie się w dniach 8 - 10 marca w Bielsku-Białej przystąpią w dobrych nastrojach.

Mecz z Katowicami zaczął sie od słabej postawy krzanowiczanek, które znużone trzydniowymi dojazdami do Tych grały nieskutecznie, popełniając wiele błędów własnych i przegrywają 0 : 1.

Drugi set stał na wysokim poziomie krzanowiczanki zaczęły dorównywać katowiczankom i po zaciętej walce do końca wygrały partię i doprowadziły do remisu.

Odsłona trzecia była najlepsza w całym meczu, zawodniczki obu drużyn mocno musiały się napracować, by zdobyć punkt.
Mała ilość błędów własnych spowodowała, że mecz stał na wysokim poziomie. Z tej batalii zwycięsko wyszły Katowice.

Krzanowice aby przedłużyć mecz musiały pokonać katowiczanki w kolejnej odsłonie. Trzeba przyznać, że dziewczęta z seta na set grały lepiej. Krzanowiczanki wytrzymały nerwową końcówkę czwartego seta i w wspaniałym stylu doprowadziły do piątej partii.

Tie-break to całkowita dominacja zawodniczek z Krzanowic, które wykorzystywały każdy błąd przeciwnika. Od początku wyszły na prowadzenie 3-4 punktami i spokojnie doprowadziły do szczęśliwego końca.