Łukasz Moneta bliski strzelenia bramki dla Legii [ZDJĘCIA]

AREK
Legia Warszawa z Łukaszem Monetą w składzie pokonała IFK Mariehamn 6:0
Legia Warszawa z Łukaszem Monetą w składzie pokonała IFK Mariehamn 6:0 Polska Press
Łukasz Moneta rozegrał cały mecz w barwach Legii Warszawa w spotkaniu rewanżowym z IFK Mariehamn. Gospodarze wygrali 6:0, a raciborzanin dwukrotnie był bliski wpisania się na listę strzelców. Zobaczcie na zdjęciach jak walczył nasz zawodnik.

Łukasz Moneta bliski strzelenia bramki dla Legii

Łukasz Moneta we wczorajszym meczu znalazł się wyjściowym składzie Legii Warszawa i rozegrał pełne 90 minut. Nie można powiedzieć, że był niewidoczny. Starał się, walczył, choć w niektórych sytuacjach zabrakło spokoju.

To po faulu na raciborzaninie w 54 minucie sędzia podyktował rzut karny, którego na gola zamienił Michał Kucharczyk. Łukasz Moneta był bliski wpisania się na listę strzelców. Boczny pomocnik najpierw z kilku metrów trafił prosto w bramkarza, a później po koronkowej akcji całego zespołu nie trafił w bramkę.

- Za pierwszym razem nie udało mi się czysto trafić w futbolówkę, a przy drugiej okazji chciałem przymierzyć tak, jak strzeliłem gola na kadrze. Cieszy jednak wywalczony rzut karny. Dla mnie jest to bodziec do cięższej pracy i będę robił wszystko, żeby następnym razem trafić do siatki - powiedział po meczu Łukasz Moneta dla serwisu Legia.net.

Legia Warszawa z raciborzaninem w składzie pokonała IFK Mariehamn 6:0 (w dwumeczu wygrana 9:0) i awansowała do III rundy eliminacji Ligi Mistrzów.