Koniec dobrej passy

(alek)
Siatkarzom AZS Rafako Racibórz nie udało się podtrzymać dobrej passy. Podczas wyjazdowego spotkania w Strzelcach Opolskich ulegli rywalowi 1:3. Początek meczu nie zapowiadał porażki.

Siatkarzom AZS Rafako Racibórz nie udało się podtrzymać dobrej passy. Podczas wyjazdowego spotkania w Strzelcach Opolskich ulegli rywalowi 1:3. Początek meczu nie zapowiadał porażki. Nasi siatkarze dominowali na parkiecie i wygrali pierwszego seta. - Niestety, rywal rozszyfrował naszą grę. W drugim secie mieliśmy problemy z odbiorem, wkrótce posypał się również atak - tłumaczy Witold Galiński, trener AZS Rafako. Nasi siatkarze przegrali tę partię do 14. - Drugi set rozbił nas psychicznie i nie byliśmy w stanie wrócić już do gry- mówi Galiński. Ostatecznie spotkanie zakończyło się rezultatem 1:3. Porażka nic nie zmieniła w tabeli drugoligowych rozgrywek. AZS Rafako utrzymuje się na szóstej pozycji.