Wybierz region

Wybierz miasto

  Najlepsza jednostka OSP w pow. raciborskim [GŁOSOWANIE]

  Zapraszamy do naszego nowego plebiscytu: Najlepsza jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w pow. raciborskim.

  W czasie pożaru ratują nasz dobytek a często i nawet życie, pomagają przy powodziach i w wielu innych niebezpiecznych sytuacjach. Wybrane OSP zajmują się również szeroko rozumianą działalnością kulturalną i wychowawczą, organizują szkolenia z zakresu pierwszej pomocy... - długo można by wyliczać.

  W naszym powiecie działa ich niemal 60! Spróbujmy wybrać tę waszym zdaniem najlepszą!

  Nagrodą dla zwycięskiej jednostki OSP będzie fotoreportaż w piątkowym tygodniku 'Racibórz' Dziennika Zachodniego, duże pamiątkowe zdjęcie zwycięzców oraz dyplom.

  Głosowanie trwa do 31 sierpnia, do godz. 11:59.

  Masz ciekawe zdjęcia jednostki OSP z pow. raciborskiego - wyślij na naszemiasto@dz.com.pl. Fotografie zamieścimy na stronie plebiscytu.

  UWAGA! Masz problem z głosowaniem? Pojawia się komunikat, że wyczerpano limit głosów, chociaż dzisiaj nie klikałeś? Problem spowodowany jest prawdopodobnie tym, że na jednym numerze IP działa kilka komputerów i ktoś już zagłosował w plebiscycie.

  Rozwiązaniem takiej sytuacji jest założenie konta w serwisie naszemiasto.pl i zalogowanie. Wtedy oddawane głosy będą przypisane do konkretnego konta, a nie komputera.

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Zobacz koniecznie

  [QUIZ] Czy znasz te przesądy domowe?

  Inne plebiscyty