Wybierz region

Wybierz miasto

  OSP Turze

  1Miejsce 9475 głosów OSP Turze

  OSP Turze

  Ostatnie plebiscyty

  Zobacz koniecznie

  Komentarze (33)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Strażacy z OSP Turze (gość)

  Dziękujemy wszystkim za oddane głosy na naszą jednostkę, ale tak naprawdę to nie ma lepszych czy gorszych. Wygrani jesteśmy wszyscy. Nie wiemy jednak na jaki cel zostaną przeznaczone środki z tego plebiscytu na najlepszą jednostkę OSP. Według nas dobrze byłoby je przeznaczyć na cele charytatywne. POZDRAWIAMY!

  Kotula Roland (gość)

  W imieniu markowickich strażaków gratuluję wygranej. Życzę powodzenia i pozdrawiam.

  Inna jednostka OSP (gość)

  I właśnie dlatego nie warto się w takie PIERDOŁY bawić, organizatorzy na pewno są wam wszystkim wdzięczni za te smsy bo mają z tego nie mały zysk. Najlepszą jednostką nie zostaje się za smsy czy inne pierdoły, ale za chęć i bezinteresowne zaangażowanie w pomaganiu innym w potrzebie, tyle na ten temat LAĆ na naszemiasto i czerpanie z tego kasssy!

  Zott (gość)

  co az tak się stęskniłas za mną ? :D i raczej tak to chyba o to chodzi nie na głosowanie na najlepszą jednostkę . a i ja nimom czasu żeby cały czas siedziec na kompie i wam odpisywac...

  Strażaczka z Markowic (gość) (Zott . )

  Smutno nam nie ma ,,Zott." że macie pierwsze miejsce i na pewno tak zostanie ale głosowanie na najlepszą jednostkę OSP to nie jest wszystko.

  www (gość)

  "Zott" jak myślisz, że w innych jednostkach OSP ludzie nie mają pieniędzy żeby posłać SMSy to się bardzo mylisz. Tylko po co. To miała być zabawa, a wy zrobiliście z tego konkursu farsę (jak wiesz co to słowo znaczy, bo z twoją pisownią komentarzy nie jest najlepiej). Pozdrawiam organizatorów.

  Były już fan OSP (gość)

  Szanowni Druhowie,
  nie należę do żadnej OSP ale zawsze Was wspieram. Często z boku przyglądam się Waszym działaniom. Pamiętam, jak w czasie powodzi w 2010 to właśnie strażacy z Makowic całymi zastępami walczyli o Waszą wieś, o Wasze bezpieczeństwo. A teraz wytoczyliście im niezdrową walkę.
  Chcecie za wszelką cenę udowodnić że jesteście lepsi... OK...
  Ale czy nie uważacie że w ten sposób udowadniacie tylko .... bo jak wytłumaczycie 3000 głosów w kilka godzin??
  Zastanówcie się nad tym do czego doprowadziliście.
  Pomimo że bliżej mi do Waszej OSP niż do Markowic - sam uważam ich za jedynych WYGRANYCH~!

  Zott . (gość)

  teraz cał czas za mną piszecie " Pozdro ! " - żałosne a co cie to obchodzi " Lila" jakie bedziemy miec rachunki nie twój interes . hahaha " Strażaczka z Markowic " .. no wiem że ci smutno że mamy 1 miejsce no ale co zrobisz . ;) Pozdro ! :D

  Strażaczka z Markowic (gość)

  Bardzo dziękujemy za rywalizacje ale na pewno będziecie mieli pierwsze miejsce Markowice wam już tego nie zabiorą. pozdro!

  obserwator (gość)

  Mnie może by papież pomógł, ale na twoją głupotę "Zott" nawet papież nie pomoże.
  A tyłek to tobie ściskało jak 2 tygodnie temu w Nowinach Raciborskich na pierwszej stronie był artykuł o nowej remizie w Markowicach. Markowice już były w gazecie i nie wiem czego wam zazdrościć. Pozdro !

  Zott . (gość)

  masz jakiś kurcze problem to se napisz petycje do papieża on ci pomoże. I sie nie wtrącaj jasne chcemy wysylas smsy to wysyłamy. A sprzęt mamy narazie dobry to że nam zazdrościsz że mamy 1 miejsce no to soryyy . Wiem żal tyłek ściska nie ? ! ... A i my sie bawimy i płacimy ! Pozdro . ! ;)

  obserwator (gość)

  nie szkoda wam pieniędzy na sms? Mielibyście więcej pożytku jak kupilibyście sobie sprzęt dla jednostki za tę kasę.
  A to zdjęcie w Dzienniku Zachodnim jak wygracie będzie chyba najdroższym zdjęciem w Polsce. Ale to już wasz problem. Jedni się bawią, a wy wolicie płacić.

  Plebiscyt wygrany przez

  Inne kandydatury

  zobacz wszystkie »