Cztery gole Kaczmarskiej

(irs)
W przedostatnim meczu rozgrywek drugiej ligi kobiet ekipa Raciborskiego Towarzystwa Piłkarskiego Unia rozgromiła na własnym boisku Ziemię Lubińską Lubin 12:1.

W przedostatnim meczu rozgrywek drugiej ligi kobiet ekipa Raciborskiego Towarzystwa Piłkarskiego Unia rozgromiła na własnym boisku Ziemię Lubińską Lubin 12:1. Podopieczne trenera Remigiusza Trawińskiego od początku spotkania zyskały miażdżącą przewagę. Autsajder z Lubina stracił pierwszą bramkę już w 2 minucie. Gola strzeliła Katarzyna Kaczmarska. Potem raciborzanka jeszcze trzykrotnie pokonała bramkarkę gości w: 14, 34 i 60 minucie. Po trzy bramki zdobyły: Izabela Cichecka (w 45, 46 i 60 minucie) oraz rezerwowa Alina Ołtarzewska (w 75, 80 i 85 minucie). Ponadto gole uzyskały Joanna Deinert (w 7 minucie) i rezerwowa Agnieszka Gudynowska (w 87 minucie). Raciborzanki wciąż mają szansę na awans do pierwszej ligi.

Derby Trójmiasta: oprawa meczu Lechia Gdańsk - Arka Gdynia