W piątek o godz. 19 w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Przy slajdach i przy herbacie". Tym razem Marek Mencel, instruktor nurkowania ze Szkoły Nurkowania NAUI pokaże nam swoje podmorskie podróże po wybrzeżach Filipin, Norwegii i Egiptu. Będzie też zachęcał do nurkowania.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
- Moja przygoda z nurkowaniem zaczęła się kilkanaście lat temu, kiedy zdobyłem pierwsze uprawnienia do nurkowania płetwonurka III klasy. Od tamtej pory ciągle pogłębiam swoje umiejętności – mówi Marek Mencel, który jako młody człowiek odbył służbę zasadniczą jako żołnierz zawodowy w 18 batalionie Desantowo Szturmowym. - Tam doskonaliłem swoje umiejętności, pod okiem wojskowych instruktorów nurkowania i zdobyłem kolejne specjalizacje nurkowe.

Obecnie Marek Mencel sam uczy młodzież nurkowania.
- Uważam, że tylko fachowe szkolenie pozwala młodym adeptom nurkowania na bezpieczne i przyjemne uprawianie tego fascynującego sportu. Wszystkich chętnych zapraszam do uczestnictwa w kursach nurkowania - dodaje Marek Mencel.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!