Wypadek w Rzuchowie: Od rana padający śnieg nie ułatwia jazdy kierowcom. Na drogach kolizja za kolizją i wypadek za wypadkiem. W Rzuchowie zderzyły się ze sobą opel corsa i mercedes van na rejestracjach SWD.

Wypadek w Rzuchowie: Zderzenie opla z mercedesemDo wypadku doszło po godz. 7 na drodze wojewódzkiej nr 935 w Rzuchowie. Niedaleko stacji paliw zderzyły się ze sobą opel corsa i mercedes van (oba na wodzisławskich tablicach). Na miejscu interweniowała straż pożarna, policja i pogotowie ratunkowe. Ruch był wahadłowy.

Od rana w regionie pada śnieg. To nie ułatwia jazdy. Kierowco, zwolnij.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Skąd się wzięło Twoje nazwisko? Sprawdź!Poszukiwani gwałciciele. Widziałeś ich? Są bardzo niebezpieczni [ZDJĘCIA, CZĘŚĆ 2]Raport TUV 2018 [pełna lista] - ranking awaryjności samochodów. Sprawdź swoje auto!Kalendarz CKM 2018 [ZDJĘCIA + 18] - Runmageddon partnerem [CKM grudzień 2017]
tyDZień - informacyjny program Dziennika Zachodniego [ODC. 10 - 17.11.17 - 24.11.17]


Wypadki

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!