Wypadek w Raciborzu Wypadek w Raciborzu

Samochód osobowy potrącił rowerzystę (© arc)

Wypadek w Raciborzu: Na ulicy Opawskiej samochód osobowy potrącił rowerzystę. Mężczyzna nie odniół poważniejszych obrażeń.

Wypadek w Raciborzu: Samochód potrącił rowerzystęDo zdarzenia doszło wczoraj po godz. 12 na ulicy Opawskiej w Raciborzu. Samochód osobowy potrącił rowerzystę. Na miejsce skierowano strażaków, policjantów i pogotowie ratunkowe.

Mężczyźnie nic poważnego się nie stało. Wstał o własnych siłach, a po przebadaniu go przez ratowników w karetce mógł wrócić do domu.

Straty oszacowano na 100 zł. Częściowemu zniszczeniu uległ jego rower.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Jakość paliw w woj. śląskim. Wyniki kontroli stacji benzynowych i LPG [raport UOKiK: 2017]Stało się! Toma Hanks dostał maluszka od bielszczanki [ZDJĘCIA, WIDEO]Ta śląska wieś zniknie pod wodą! Zobacz jak przed zalaniem wyglądają Nieboczowy [ZDJĘCIA]Kultowe dyskoteki w Śląskiem: Pod koniec lat 90. bawiły się tam tłumy [ZDJĘCIA]
tyDZień - informacyjny program Dziennika Zachodniego [ODC. 11 - 24.11.17 - 01.12.17]

Wypadki

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!