Walka Popek vs. Oświeciński. Już 23 grudnia staną do walki Popek Monster i Tomasz Oświeciński. W katowickim Spodku odbędzie się Gala KSW 41. Gdzie oglądać walkę?

Walka Popek Monster vs. Tomasz Oświeciński [Gala KSW 41 w Spodku]

Kolejna gala największej organizacji MMA nad Wisłą odbędzie się 23 grudnia w katowickim Spodku. Federacja KSW postanowiła dać wszystkim fanom sportów walki najlepszy prezent pod choinkę.

KSW 41 odbędzie się dzień przed Wigilią Bożego Narodzenia w jednej z najbardziej ikonicznych hal na polskiej ziemi, w której po raz ostatnio gościli w maju 2010 roku z galą KSW 13: Kumite.Gala KSW 41 w Spodku - kto będzie walczył?

120 kg: Popek Monster vs. Tomasz "Strachu" Oświeciński
66 kg: Kleber Koike Erbst vs. Artur Sowiński
77 kg: Borys Mańkowski vs. Dricus Du Plessis
66 kg: Marcin Wrzosek vs. Roman Szymański

Kibice w Spodku zobaczą m.in. niezwykle elektryzujące starcie rapera Popka Monstera (3-2, 3 KO) z byłym judoką i jednym z najbardziej popularnych polskich aktorów Tomaszem „Strachem” Oświecińskim. Od momentu ogłoszenia tego pojedynku, obaj zawodnicy nie szczędzą sobie medialnych razów, a podczas ich pierwszego spotkania twarzą w twarz na KSW 40 w Dublinie doszło do przepychanki i musieli być rozdzieleni przez ochronę.Gala KSW 41 w Spodku - konferencja prasowa

Paweł Mikołajuw, czyli Popek i debiutujący w MMA aktor Tomasz Oświeciński mają przyciągnąć zainteresowanie kibiców galą KSW 41. Na konferencji prasowej na pewno im się to udało. Popek wszedł na scenę w garniturze rodem z horroru. - Ta krew to jeszcze po Burneice. Ale podobnie będę wyglądał po tej walce. I nie będzie to moja krew - zapowiedział. Pochwalił się też, że... nie jest już narkomanem.Gala KSW 41 w Spodku - bilety

Pierwsza pula biletów na KSW 41 jest już dostępna na www.eBilet.pl. Bilety sa w cenie od 200 zł.

Gala KSW 41 w Spodku - termin
23 grudnia 2017, sobota, godz. 19.00 - 23.00

Gala KSW 41 w Spodku - gdzie oglądać walkę?

Walka Popek vs Strachu będzie transmitowana w systemie PPV. Będzie można wykupować dostęp za pośrednictwem Ipla.tv, ksw.tv oraz telewizji kablowych.

"Strachu" o walce

Aktor zadebiutuje w MMA, przez lata był jednak związany ze sportami walki, w Białymstoku trenował judo.

"Strachu" nie obawia się starcia z przeciwnikiem, który ma na koncie już pięć zawodowych walk. - Nie słucham rapu, ale znam wielu raperów, którzy twierdzą, że Popek jest cienki w robieniu muzyki. I obrażają się za nazywanie go raperem. Moim zdaniem fighterem też jest cienkim. Nie widziałem jego walk sprzed lat, w Anglii. Po dwóch w Polsce wywnioskować zbyt wiele się nie da. Z Pudzianem przegrał zanim wszedł do klatki. Strach ściągnął mu majtki. Chociaż trzeba przyznać, że raz mocno trafił Mariusza. Z Burneiką miał trochę szczęścia. Robert poślizgnął się, dostał cios nad gardą i nie mógł już się odnaleźć w klatce. Paweł to wykorzystał. Czy dzięki temu jest dobrym zawodnikiem? Nie sądzę - przekonuje.

- Ja nie muszę sobie tatuować oczu i ciąć twarzy, żeby być groźnym - czytaj więcej na następnej stronie...


Sport

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Hobo (gość)

to są cioty a nie fighterzy - sam walczę w walkach ulicznych i połowa chłopaków by im dup... skopała- kasa szmaci człowieka strasznie ale taki świat