Rybnik: XIII Bieg Barbórkowy: Ponad 1000 osób zapisało się na XIII Bieg Barbórkowy, tradycyjnie organizowany w okolicy 4 grudnia w Rybniku. Biegacze stanęli na starcie 3 grudnia w samo południe!

Bieg Barbórkowy w Rybniku to impreza, która łączy w sobie Finał Biegowago Grand Prix Rybnika oraz XXII Mistrzostwa Polski Górników. Trasa biegu miała 10 km i obejmowała drogi w dzielnicy Maroko-Nowiny oraz tereny zielone. Biegacze z całego Śląska mieli okazję zobaczyć Rybnik w zimowym klimacie.POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Jakość paliw w woj. śląskim. Wyniki kontroli stacji benzynowych i LPG [raport UOKiK: 2017]Stało się! Toma Hanks dostał maluszka od bielszczanki [ZDJĘCIA, WIDEO]Ta śląska wieś zniknie pod wodą! Zobacz jak przed zalaniem wyglądają Nieboczowy [ZDJĘCIA]Kultowe dyskoteki w Śląskiem: Pod koniec lat 90. bawiły się tam tłumy [ZDJĘCIA]
tyDZień - informacyjny program Dziennika Zachodniego [ODC. 11 - 24.11.17 - 01.12.17]


Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!