II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza znalazło się w gronie laureatów XVI Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Dbam o piękno mego Domu – Ziemi 2010.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Uczniowie prowadzeni przez nauczycielki: Bogumiłę Bąk i Elżbietę Kilijan zajęli III miejsce w kategorii grupowych inicjatyw na rzecz środowiska i w nagrodę otrzymali laptop, który uatrakcyjni prowadzenie zajęć. Nasze liceum było jedyną placówką reprezentującą szkoły ponadgimnazjalne.


Konkurs promujący ochronę środowiska polegał na opracowaniu raportu dotyczącego działalności ekologicznej. Młodzież brała udział w wielu „zielonych akcjach".


Niedawno w Integracyjnym Centrum Opieki Wychowania i Terapii w Serocku odbył się finał konkursu. Przez kilka dni dziewięćdziesięcioro laureatów z całej Polski uczestniczyło w zorganizowanych specjalnie dla nich warsztatach.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!