Miłośnicy ekstremalnej jazdy ze Śląska i Opolszczyzny wystartowali w Raciborskiej Włóczędze z SRC4x4. Start rajdu miał miejsce na parkingu przed Auchan w Raciborzu.

Raciborska Włóczęga z SRC4x4 rozpoczęta! Na trasie blisko 160 załóg - ZDJĘCIA- Spodziewamy się ok. 160 załóg. Są trzy trasy: Turystyczna dla aut nieprzerobionych lub przerobionych w małym stopniu, jest Adventure dla lepszych aut i jest Extreme dla samochodów mocno przerobionych, które bardzo wiele potrafią. Extreme i Adventrure jest w formie zawodów, po drodze zbiera się pieczątki i na koniec będziemy podliczać punktację. Dla najlepszych będą nagrody. Będzie również nagroda fair play, dla załogi, która zbierze najwięcej punktów za pomoc innym - informuje Maciej Feret z SRC4x4.

W rajdzie udział wzięły załogi z całego Śląska i Opolszczyzny. Całość zakończy się popołudniem w Tworkowie, gdzie po rajdzie zaplanowano integracyjne ognisko dla wszystkich załóg oraz rozdanie nagród w klasyfikacji Adventure i Extreme.

Patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Raciborza Mirosław Lenk, a event wpisuje się w obchody 800-lecia nadania praw miejskich Raciborza.

Czytaj także

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!