QUIZ. Test psychologiczny do policji. Policja ma spore braki kadrowe. Dotyczą one nie tylko dużych miast, ale w zasadzie całej Polski. Chociaż praca nie jest łatwa, to po kilku latach można w niej nieźle zarabiać. Dostalibyście się?

Przejdź do Quizu:

QUIZ. Test psychologiczny do policji. Zdalibyście? [NOWE PYTANIA]Przyszli funkcjonariusze muszą nie tylko przejść testy sprawnościowe i z wiedzy ogólnej. Weryfikowane są także ich predyspozycje psychologiczne. Wejdź w link powyżej i sprawdź, czy byś zdał.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Jakość paliw w woj. śląskim. Wyniki kontroli stacji benzynowych i LPG [raport UOKiK: 2017]Stało się! Toma Hanks dostał maluszka od bielszczanki [ZDJĘCIA, WIDEO]Ta śląska wieś zniknie pod wodą! Zobacz jak przed zalaniem wyglądają Nieboczowy [ZDJĘCIA]Kultowe dyskoteki w Śląskiem: Pod koniec lat 90. bawiły się tam tłumy [ZDJĘCIA]
tyDZień - informacyjny program Dziennika Zachodniego [ODC. 11 - 24.11.17 - 01.12.17]


Wiadomości

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

nasum (gość)

brakuje tu autentycznego pytania "polityk chce bym zamknął urzędnika, bo ten nie chce mu włazić w tyłek i być bezwolnym narzędziem, na co wtedy mam ochotę?" i prawidłowej odpowiedzi "na wywiezienie polityka do lasu i zostawienie go tam nagiego"