Prezent dla babci i dziadka pod choinkę TOP 10 PREZENTÓW. Co kupić babci i dziadkowi na święta?

Jaki prezent dla babci i dziadka pod choinkę? Co kupić im na święta? Czy bardziej coś praktycznego, a może... wesołego? Wiemy, że nie jest to łatwa sprawa, dlatego też zrobiliśmy małą burzę mózgów i zebraliśmy dla Was dziesięć propozycji. Jeżeli macie inne pomysły na prezent dla babci i dziadka? Zostawcie w komentarzu.

Prezent dla babci i dziadka pod choinkę. Co kupić babci i dziadkowi na święta? TOP 10 PREZENTÓW

Zebraliśmy dla was kilkanaście propozycji na prezent dla babci i dziadka - zobacz je!


Ile pieniędzy wydajemy na prezenty?

Jak wynika z raportu Ipsos przygotowanego dla Profi Credit, 48 proc. Polaków zaczyna myśleć o wyprawie po świąteczne podarunki już na początku grudnia. 17 proc. kupuje upominki tuż przed Bożym Narodzeniem. Jednak aż 27 proc. ankietowanych przyznaje, że w gwiazdkowe prezenty dla swoich bliskich zaopatruje się w listopadzie, a nawet i w październiku. Ze świątecznego raportu wynika także, że 78 proc. Polaków zamawia upominki przez Internet.

Co prawda 57 proc. Polaków przeznacza na świąteczne prezenty mniej niż 350 zł, ale już 21 proc. ankietowanych rozdysponowuje na gwiazdkę od 351 do 500 zł, 14 proc. od 501 do 800 zł, a 8 proc. powyżej 800 zł.


Nie masz pomysłu na prezent? Sprawdź nasze propozycje:

TOP 15: Jaki prezent dla mamy pod choinkę?
TOP 15: Jaki prezent dla taty pod choinkę.
TOP 10. Jaki prezent dla dziewczynki pod choinkę?
TOP 10. Jaki prezent dla chłopczyka pod choinkę?
TOP 30. Jaki prezent dla chłopaka lub męża pod choinkę?
Prezent dla żony pod choinkę. Co kupić ŻONIE na święta? TOP 10 PREZENTÓW
TOP 10: Jaki prezent dla babci i dziadka pod choinkę?
TOP 10: Propozycje prezentów dla dzieci od Google
Śmieszne prezenty pod choinkę. Zdecydujesz się?

Życzenia bożonarodzeniowe - śmieszne, SMS, krótkie wierszyki 2018

Kartki na Boże Narodzenie ONLINE do pobrania. KARTKI ŚWIĄTECZNE z życzeniami do pobrania i wysłania

Łatwe sposoby na pakowanie prezentów pod choinkę

Wideo

TKA

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

15.12.2018, 11:14

moja babcia ma hopla na punkcie naturalnych kosmetyków, dlatego w tym roku postawiłam na markę pat

14.12.2018, 23:46

Dla dziadka i babci dobrym prezentem może być stacja pogodowa z ciśnieniem powietrza i ekranem zmieniającym kolor od temperatury zewnętrznej. Na stacje-pogody.pl jest poradnik prezentowy, ułatwiający wybór takiego prezentu, polecam: https://stacje-pogody.pl/artykul_pomysl_na_prezent_swiateczny_pod_choinke_stacja_pogodowa_cz_4,92.html

13.12.2018, 13:51

o!

13.12.2018, 13:50

sporo sie reklam narobiło :O Ja dziadkom kupuje prezent jeden, wspólny a droższy. Raz dostali robota do pieczenia chleba, innym razem nowe radio do kuchni z wejsciem na plyty cd, w której zawsze leci ulubiona muzyka,płyty, robota do odkurzania Mamibot, kubki z naszymi wspolnymi zdjęciami, akcesoria i kosz kosmetyków. Najbardziej cieszyli się z kubeczków, odkurzacza i dużej antyramy z rodzinnymi zdjęciami :D

11.12.2018, 23:19

generalnie każdy komentarz tutaj to zakamuflowana mniej lub bardziej reklama :)

11.12.2018, 12:53

Nie miałam bardzo pomysłu co kupić dziadkom zdecydowałam się na kosz herbat i słodyczy z poczty kwiatowej i ciepły koc. Jeszcze chce im wywołać zdjęcie moje i siostry żeby sobie mogli na komodzie postawić.

10.12.2018, 12:23

moje dziadki dostaną kubki na ktorym bedzie ich zdjecie ze slubu, mam nadzieje ze sie uciesza bo juz wszystko zamówiłam na https://www.fotoprint.pl/fotokubki

28.11.2018, 09:51

Ui

16.10.2018, 14:31

Moja babcia i dziadek dostali na prezent w zeszłym roku foto obraz, na którym było ich zdjęcie z prawnukami. Bardzo się wzruszyli więc było to dla mnie znakiem, że prezent był strzałem w dziesiątkę, a wszystko zamówiłam tutaj https://www.foto4u.pl/fotoobrazy-prostokatne-2-3

03.09.2018, 14:49

Zawsze stawiam na praktyczne prezenty, moja babcia to prosta kobieta i nie ma wysokich wymagań. W tamtym roku kupiłam jej wózek na zakupy z homedome.pl :)

29.01.2018, 23:33

Super pomysłem jest zakup łikendu w hotelu dla dziadków. Moi dziadkowie bardzo się ucieszyli jak dałam im bon do Hotelu Salve na kilka dni. Odwiedzili w końcu swoich starych znajomych.

28.01.2018, 21:28

Ja kupiłem w tym roku swoim dziadkom romantyczny weekend w hotelu Salve. Mają tam bardzo dobrą kuchnie. Głównym celem jednak było odwiedzenie ich starych znajomych bo wywodzą się z tamtych rejonów.

11.01.2018, 07:13

Trochę nieaktualne jeśli chodzi o prezenty świąteczne, ale to dobra inspiracja z prezentami na dzień babci i dziadka. Bo zawsze warto jakiś drobny upominek dać. Ja moim dziadkom kupiłam robot kuchenny z Wassermana, bo obydwoje kochają gotować i są w tym rewelacyjni! Wiadomo jak to starsi ludzi nie mają takich wygodnych urządzeń. Mój dziadek mimo, że ma piekarnik dalej woli ciasta piec w prodiżu.

10.01.2018, 16:57

Bardzo dobrze sprawdzają się jakieś spersonalizowane i praktyczne prezenty np. kubki, cała zastawa albo lampki nocne. Piękne lampki, nawet w takim starym stylu można znaleźć na stronie: https://studioswiatla.pl/
Polecam :)

08.01.2018, 13:27

Dla mojej babci w tym roku wybrałam krem, który odkryłam na ekocudach w Warszawie :D Jest to krem z olejkiem różanym i z olejkiem z opuncji figowej marki bioagadir. Pięknie pachniał i pomyślałam, że zamówię go teraz dla babci

08.01.2018, 11:51

Doskonała książka dla babci i dziadka to „Pułapka”. Uznana wrocławska pisarka tym razem zaprasza Czytelników na poszukiwania „szczeliny jeleniogórskiej”. Ten poniemiecki schowek z czasów II wojny światowej to nie lada gratka. Wewnątrz najpewniej znajdują się kosztowności. Brylanty, złoto, dzieła sztuki i o wiele więcej. Majątek kusi, ale sięgnąć po niego nie będzie łatwo. Na poszukiwania wyruszą bracia Czarnowscy z żonami. To oni dość szybko wskażą, że „szczelina” może znajdować się w Górach Izerskich. Nie minie chwila, a przyłączy się do nich Justus Schwarz, obywatel RFN, wraz ze swym polskim wspólnikiem oraz dziennikarz Jacek Sulima. Poszukiwacze będą musieli mierzyć się z ekstremalnymi warunkami pogodowymi. Na ich drodze staną również nietypowi mieszkańcy gór. Ryzyko wzrasta z każdą chwilą. Niektórzy za swą nieuwagę będą musieli zapłacić wysoką cenę.

06.01.2018, 18:08

A co powiecie na jakąś ładną lampę np w takim stylu: https://studioswiatla.pl/pl_PL/producer/Elstead/66 ?

24.12.2017, 12:16

Moja babcia zdecydowanie nie wpisuje się w szablonowe wyobrażenia i na święta kupuję jej smartfon, będzie to co prawda pierwszy taki jej sprzęt i tylko Freemium w Virgin Mobile jej do niego wzięłam na początek, ale znając jej zamiłowanie do nowinek to pewnie za chwilę będzie potrzebowała solidnego pakietu Internetu :D

23.12.2017, 16:26

My z rodziną zaszaleliśmy w tym roku bo kupiliśmy dziadkowi wymarzoną wiatrówkę od crosmana, a babcia dostanie zestaw noży kuchennych [ od victorinoxa wiec nie byle co ^^ ] mam nadzieję że będą zadowoleni :)

22.12.2017, 14:41

Aż wstyd się przyznać, ale zazwyczaj kupowałam dziadkom jakieś gotowe zestawy z apteki.... Ale w tym roku nad ich prezentami zastanawiałam się najdłużej i mam nadzieję że to się opłaciło. Babci zamówiłam zestaw z Primamody: szary beret i do tego jasnoszary szal. Są bardzo ciepłe i będą pasować babci do wszystkiego. Już nie mogę doczekać się, jakie będzie jej zdziwienie :)

20.12.2017, 20:04

My dziadkom zarezerwowaliśmy stolik w Warszawskiej restauracji Salto. Nigdy nie byli na tak wystawnej kolacji. Myśle, że będą zachwyceni

20.12.2017, 14:36

To jest wątek dotyczący artykułu Jaki prezent dla babci i dziadka pod choinkę? Sprawdź co kupić [świąteczne prezenty TOP 10]

19.12.2017, 23:11

Moja babcia to mega postępowa kobieta i zawsze mi mówiła, że ona to by chciała zrozumieć co w tym zagranicznych piosenkach śpiewają, więc postanowiłam w tym roku podarować jej kurs angielskiego w tej samej szkole językowej, w której ja się uczyłam w Rzeszowie i mam nadzieję, że pójdzie na te lekcje.

19.12.2017, 22:16

Ja w tym roku kupuje babci i dziadkowi wyjątkowy prezent. Wydaje mi się, że oni również zasługują na luksus, więc dostaną pobyt w SPA i mam nadzieję, że im się to spodoba. Obiekt jest położony nad morzem, a lubią jeździć do sanatorium to powinni być zadowoleni.

19.12.2017, 21:32

Ja w tym roku postanowiłam kupić dziadkom wyjazd do Krakowa. Nigdy nie mogli wyjeżdżać, bo musieli zajmować się swoim pieskiem, ale niestety albo stety od paru lat mogą już podróżować. Kupiłam im też hotel na Kazimierzu Miodosytnia, bo wydawał się naprawdę klimatyczny i mam nadzieję, ze im się spodoba.