Znane już są terminy i limity przyjęć do pracy w policji. Jeszcze w tym roku, do pracy w policji w woj. śląskim przyjętych ma być 330 osób! Zainteresowani?

Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach informuje, że trwa nabór kandydatów do służby w Policji na rok 2017. W tym roku w województwie śląskim kandydaci do służby w Policji przyjęci będą jeszcze w 3 terminach: 22 sierpnia, 2 listopada i 12 grudnia. Osoby zainteresowane służbą mogą składać dokumenty w komórkach kadrowych komend miejskich/powiatowych Policji województwa śląskiego w godzinach ich urzędowania.

SŁUŻBĘ W POLICJI MOŻE PEŁNIĆ:

obywatel polski o nieposzlakowanej opinii, który nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, korzystający z pełni praw publicznych, posiadający co najmniej średnie wykształcenie oraz zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować, a także dający rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych.

Ponadto mężczyźni powinni posiadać uregulowany stosunek do służby wojskowej (po odbyciu zasadniczej służby wojskowej lub w wyniku przeniesienia do rezerwy).

Terminy i limity przyjęć kandydatów do służby w Policji w 2017 roku zostały przez Komendanta Głównego Policji określone dla województwa śląskiego następująco:

22 sierpnia – 95 osób,
2 listopada - 35 osób,
12 grudnia – 200 osób.


Spośród kandydatów preferuje się dodatkowymi punktami (w ilości jak niżej) osoby posiadające następujące wykształcenie lub umiejętności:


WYMAGANE DOKUMENTY DO ROZPOCZĘCIA POSTĘPOWANIA KWALIFIKACYJNEGO:

podanie o przyjęcie do służby,
wypełniony kwestionariusz osobowy kandydata do służby – część A i B
kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i kwalifikacje zawodowe (oryginały do wglądu),
kserokopie świadectw pracy lub służby z poprzednich miejsc pracy lub służby, jeżeli wcześniej kandydat do służby pozostawał w stosunku pracy lub służby (oryginały do wglądu),
książeczka wojskowa, jeżeli kandydat do służby jest objęty ewidencją wojskową i dowód osobisty (oba dokumenty do wglądu).

Dokumenty składa się osobiście w komórkach kadrowych komend miejskich/powiatowych Policji województwa śląskiego w godzinach ich urzędowania.

Wiadomości

Komentarze (14)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

ORZESZZZZ (gość)

Bojdoł kominiarz z Wyr, policyjny konfident który sprzedał M. z Orzesza chciaby iść ale siedział za uprawe zioła i go nie przyjmą, w dodatku jest bez szkoły, więc został policyjnym kapusiem.

Helga (gość)

Jak tu iść na gliniarza jak tu pełno łapówkarzy kłamców i kolesiów. Nie mogę zrobić przykrości mamie

Ja. (gość) (troll )

To się zwolnij.Idź na bezrobocie może tam Ci znajdą pracę za...hm...nie wiem ile by Cię zadowolilo.Stekasz tylko i narzekasz...Gdybyś zarabiał 1800 to byś dopiero poznalbsmak życia.Nie pozdrawiam.

PaniO (gość)

Obyś się nie przemęczył, siedząc cały dzień w samochodzie nie robiąc kompletnie nic! Efekty tej twojej "pracy" widać na drogach

Don Pedro (gość) (baczny)

No i masz rację. W biedronce mają wolne w święta państwowe i kościelne. W Policji zapier..ala się w "świątek, piątek i niedzielę" oraz nocki bez żadnych dodatków.

troll (gość)

do nw mam 40lat 20lat służby. W styczniu 2018r idę na emeryturę . na miesiąc biedne 2300zł. a od lutego będę kierownikiem w jednym ze wspaniałych supermarketów za biedne 3200zł w sumie 5500 na miesiąc i jak tu żyć serdecznie pozdrawiam.