Pożar w Żorach: zobacz niesamowite ZDJĘCIA Bartosza Wernera

Pożar składowiska opon i odpadów w Żorach trwa szóstą dobę. Ogrom zniszczeń doskonale pokazują zdjęcia autorstwa Bartosza Wernera. Zobaczcie fotorelację z miejsca pożaru.

Martyna Ludwig

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

04.12.2018, 23:01

Ryby wzdychały w stawach są już filmy. Skażenie dotarło gleby to i powietrza. Ile to ptaków wyginie a ludzi zachoruje ..... Człowiek bierze się za recykling i takie efekty. Składowiska wszelkich śmieci powinny być z dala od miasta. Upał 49 stopni też powoduje, że jest bomba biologiczna. Asfalt się topi co dopiero plastiki i śmieci. W Żorach ścina się do pnia drzewa przycina jak róże. A tlen dają drzewa. Z betonu nie ma tlenu. Więcej drzew chronić zwłaszcza te z dużymi koronami to one dają tlen i zatrzymują pył na sobie. Tak to jest jak niedouczenia znaczą na Orange kolor drzewa do wycinki z osiedla aby parking robić. Wstyd. Walka ze smogiem to ograniczenie kosiarek spalinowych do przycięcia żywopłotu. Ręcznie ciąć. I drzewa chronić. Znów będziemy na ustach Szczyt w Polsce klimatyczny. A w Żorach gole pnie zero drzew. Zero tlenu. Beton i smog.

04.12.2018, 01:10

Szacun dla wszystkich strażaków za odwagę i robotę w takich cieszkich warunkach

04.12.2018, 00:26

Kapadora też wbiła swoją szpileczkę i uceirpiała na miarę szpileczki
Aczkolwiek może i więcej nie materialnie
Bo nie wiadomo co będzie z tym terenem po tym co się stało

04.12.2018, 00:19

PANIE, M.W. panie J.Ch. i w końcu panie J.W.
Macie czyste sumienie ?????
Nie sądzę

04.12.2018, 00:15

Karma zawsze powraca

04.12.2018, 00:12

Teraz wszyscy zobaczą jak pod nowymi rządami działało Gum Recycling
Zniszczyli Ludzi ,którzy to prowadzili z Sercem
Zrobili z nich bankrutów
Zabrali im wszystko
Warto było czekać aż prawda wyjdzie i to tak mocno
Dla tych co to zaczynali w 2001 roku i wybudowali większość z tego co się spaliło serce boli ale może tak musiało być
Bo nie można pozwolić ,żeby tylko pieniądz rządził

03.12.2018, 22:36

Żory miasto ognia, czyli smogu leczniczego!

03.12.2018, 20:34

"Anonim" O ile mnie pamięć nie myli to fontanny na rynku powstały zanim nastał "Nieomylny". Jego "najwybitniejszym dziełem" jest "muzeum ognia". Tak się zastanawiam, czy żorzanie są naprawdę tak głupi, że kolejny raz wybrali tego hochsztaplera, czy te wybory sfałszowano...

03.12.2018, 16:55

Wielki szacunek dla Was stażacy za ciężką pracę i wkład w nasze bezpieczeństwo. Proszę teraz zainteresujcie się postępem prac przy usuwaniu skutków klęski ekologicznej oczywiście przez UM Żory. A wy Żorzanie !!!!!!!!!!!!!!!!!!! zobaczcie kogo poraz kolejny wybraliście cesarzem - Pan Waldemar. i pseudo przyjaciele Żor. Interes Żor ponad Wszystko ??? :)- kto wydał pozwolenie na składowisko ????!!!! Pewnego pięknego dnia gdy zainteresowanie cesarzem wyraziło CBA nie omieszkał On powałać swoim obrońcą byłego Ministra Sprawiedliwości - typowa postawa człowieka niewinnego ;) sprecyzowana perfekcyjnie zarządzana gospodarka odralniania ziem, obrót gruntami, spółka "Nasze Miasto " pasują idealnie do tego miasta ale tylko z nazwy "NASZE MIASTO" ITD.ITD !!!!! Wyborcy poczytajcie między wierszami i zrozumcie że piękne chodniczki i fontanna na rynku to nie wszystko. Może my chcemy żłobków, przedszkoli, boisk dla dzieci i aby w końcu koryto się wylało razem z pomyjami.

03.12.2018, 15:32

Panowie strażacy, wielki szacunek.
Proszę napiszcie, ile razy odwiedził Was nasz prezydent, aby w imieniu mieszkańców dziękować Wam za Wasz trud.

03.12.2018, 14:40

czas ogłosić klęskę ekologiczną