W oficjalnym polskim sklepie amerykańskiej marki robotów sprzątających Mamibot, pojawiła się ciekawa nowość rodem z... Polski, czyli nowa marka stworzona przez dystrybutora Mamibot. Oto odkurzacz bezprzewodowy Neebo Piona - jedno z najtańszych, najlżejszych i najciekawszych urządzeń w swojej klasie.

Odkurzacz bezprzewodowy Neebo Piona to sprzęt stworzony do tego, by przekonywać do siebie sceptyków tego typu rozwiązań. Urządzenie jest zaskakująco lekkie. Razem z wbudowaną baterią odkurzacz waży zaledwie 1.2 kg, co czyni go najlżejszym w swojej klasie. Dzięki niewielkiej masie, Neebo Piona bez najmniejszego wysiłku użytkować mogą także dzieci i osoby starsze. Sprzątanie ułatwia dodatkowo kilka wymiennych końcówek, które znalazły się w zestawie wraz z odkurzaczem.Oprócz standardowej, szerokiej końcówki, wyposażonej dodatkowo w ruchomą szczotkę elektryczną do podłóg, w pudełku producent umieścił także mniejszą szczotkę do odkurzania oraz niewielkie akcesorium umożliwiające sięgnięcie w trudno dostępne miejsca, na przykład do zagłębień w tapicerce samochodowej. Warto w tym momencie zaznaczyć, że kompaktowa budowa odkurzacza pozwala sięgnąć nim "na płasko" nawet pod niskie meble i to przy zastosowaniu nawet największej szczotki. Cechą, która jest sporą zaletą Neebo Piony jest wydajna bateria.Sprawdziliśmy, że ta istotnie, po uprzednim naładowaniu jej do pełna, pozwala na ok. 40 minut odkurzania w trybie normalnym i ok. 20 - 25 minut w trybie turbo, charakteryzującym się dwa razy mocniejszym ssaniem. Czas pracy na baterii jest wystarczający, aby odkurzyć nie tylko mieszkanie, ale nawet niewielki dom. Efektywność odkurzania jest wysoka, a urządzenie mimo swojego niepozornego wyglądu śmiało może pełnić funkcję głównego odkurzacza w domu - sprawdzi się podczas odkurzania podłóg, dywanów i w zasadzie dowolnych, suchych powierzchni. Neebo Piona pozbawiony jest kabla zasilającego. Zamiast niego w zestawie znalazła się stacja dokująca pełniąca funkcję ładowarki, którą podłączyć należy do prądu.Oprócz modułu z akumulatorem, w stacji w wygodny sposób można umieścić akcesoryjne końcówki także wszystkie akcesoryjne końcówki czyszczące. Ładowanie akumulatora do pełna trwa ok. 4 godzin, a po zakończeniu procesu ładowania producent zaleca odłączenie stacji dokującej od źródła zasilania. Podczas sprzątania Neebo Piona zbiera nieczystości w specjalnym pojemniku, wyposażonym w filtr. Pojemnik ten bardzo łatwo jest opróżnić poprzez otwarcie niewielkiej klapki znajdującej się w jego dolnej części. Cały moduł filtra można łatwo wyjąć i wyczyścić. Można do tego wykorzystać zimną wodę, ale producent sugeruje, aby nie używać wymytego filtra przez co najmniej 24 godziny. To w zasadzie jedyna, drobna wada urządzenia jaką udało nam się znaleźć.  Odkurzacz Neebo Piona  mógłby zostać uszczelniony przed działaniem wody.Podsumowanie

Lekka, bezprzewodowa konstrukcja odkurzacza Neebo Piona czyni, uznawany powszechnie za przykry, obowiązek odkurzania znacznie przyjemniejszym. Urządzenie dzięki akcesoryjnym końcówką sięgnie w każdy zakamarek domu, a nawet… samochody! Wydajna bateria pozwoli odkurzać nawet przez 40 minut, a tryb turbo przyspieszy czynność porządkowania najbardziej zanieczyszczonych miejsc.Neebo Piona to świetny prezent, bo:

- to najlżejszy odkurzacz bezprzewodowy w swojej klasie
- prostota i wygoda jego obsługi zachęcają do… sprzątania!
- jego moc czyszcząca pozwala mu pełnić funkcję głównego odkurzacza w domu
- posiada wydajną baterię umożliwiającą nawet 40 minut działania

Poznaj bliżej i zamów ze strony dystrybutora!


Święta

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

kolosal (gość)

tak, wygląda genialnie ten i9. muze omówić z mężem zakup - to moze bardzo ułatwić mi życie

śremianin (gość) (alfabet)

No tak electrolux niby kosztuje koło 3k, ale działa automatycznie, ten z artykułu co prawda jest bezprzewodowy więc to fajna opcja, ale jednak trzeba samemu zasuwać po mieszkaniu

belek (gość)

Dla mnie teraz istnieje tylko Pure I9. Na aplikacje i sam sprząta i jeździ po schodach :D

Więcej na temat: