Maluch dla Toma Hanksa. Kilka minut po północy czasu polskiego Monika Jaskólska podarowała białego fiata 126p Tomowi Hanksowi. Uroczystość przekazania odbyła się rezydencji polskiego konsula w Los Angeles o godzin ie 15.00 czasu miejscowego.

Maluch dla Toma Hanksa. Stało się! Bielszczanka przekazała fiata 126p aktorowi [ZDJĘCIA]

Tom Hanks, ubrany w garnitur i białe rajdowe rękawiczki, siedząc za kierownicą fiata 126 p, przekręcił kluczyk i odpalił maluszka stojącego w salonie konsula. Zgromadzeni wokół ludzie zaczęli bić brawo.

Aktor kilka razy dodał gazu, tak że silnik fiacika wydał charakterystyczny, doskonale znany wszystkim jego użytkownikom dźwięk, po czym Tom żartobliwie zakaszlał jakby się krztusił od wydobywających się spalin. - W porządku - powiedział amerykański gwiazdor wyłączając silnik.Na filmiku zamieszczonym na profilu Moniki Jaskólskiej widać, że inicjatorka akcji "Bielsko-Biała dla Toma Hanksa" jest szczęśliwa. I nie ma się co dziwić. Takiej akcji promocyjno-charytatywnej nie pamiętają najstarsi górale.

Później zaplanowana była wspólna przejażdżka pani Moniki z Tomem Hanksem odnowionym maluszkiem ulicami Los Angeles.Tym samym rozpoczęta rok temu akcja „Bielsko-Biała dla Toma Hanksa” powoli dobiegnie końca końca. Jej celem było podarowanie aktorowi maluszka, bo podczas nagrywania filmu „Inferno” w Budapeszcie natrafił na zlot fiacików. Tak mu się spodobały, że zrobił sobie z nimi zdjęcia i umieścił na Twitterze. Jaskólska postanowiła sprezentować mu fiata, by wiedział, co to auto znaczy dla Polaków. Kiedy odpowiedni model kupił rajdowiec, przedsiębiorca i filantrop Rafał Sonik, pieniądze zbierane pierwotnie przez bielszczan na malucha zostały w całości przekazane na Szpital Pediatryczny.

Po kilku miesiącach renowacji i przygotowań w poniedziałek biały fiacik poleciał do Kalifornii, a dzisiaj około godz. 15.00 czasu miejscowego trafi w ręce aktora. Teraz bielszczanie czekają na wizytę Hanksa nad Białą.

- Tom obiecał, że przejedzie do Bielska-Białej - zdradziła Jaskólska.POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Skąd się wzięło Twoje nazwisko? Sprawdź!Poszukiwani gwałciciele. Widziałeś ich? Są bardzo niebezpieczni [ZDJĘCIA, CZĘŚĆ 2]Raport TUV 2018 [pełna lista] - ranking awaryjności samochodów. Sprawdź swoje auto!Kalendarz CKM 2018 [ZDJĘCIA + 18] - Runmageddon partnerem [CKM grudzień 2017]Moto

Komentarze (11)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

:-) (gość)

Wszędzie pierniczą o tym maluchu. Już zaczynam się bać otworzyć lodówkę, by nie wyskoczył z niej maluch dla Toma Hanksa. Biedny Tom...

olo (gość)

będzie tym cheblem jezdzil już to widze w garażu będzie rdzewiał ... to jest cyrk z tym autem ...

sąsiad z Kóz (gość) (LOLO)

I to aż 2 razy pojechała na koszt frajerów, hehehe. A dotychczas to jeździła co najwyżej trochę po Polsce, jak była komiwojażerem w fabryce cukierków.

:) (gość)

no i co miał chłop zrobić jak go chcieli uszczęśliwić? musi teraz nim jeździć, ale już więcej prezentów nie chciał :)

Joozef (gość) (Polok)

@Polok, oni ten kit z maluchem wciskają wszędzie, uważają że wszyscy mają mentalność kolonii amerykańskiej. Ja uważam że jest to zabawa dla paru osób, jak pod koniec lat 60. wysyłanie kwiatów do Walentyny Tierieszkowej.