Łamator z medalami w Pucharze Polski w Katowicach

Alek
W sobotę i w niedzielę obył się w Katowicach PUCHAR POLSKI W JU-JITSU SENIORÓW oraz KADETÓW JJIF Ne - waza , JJIF Fighting. Na tej dwudniowej imprezie zaprezentowali się także reprezentanci raciborskiego klubu brazylijskiego ju-jitsu Łamator.

Kadeci trenowani pod okiem Michała Musioła wywalczyli w walce w parterze dwa medale. Złoty medal Karol Łamaza kat.45kg oraz Mateusz Smoleń brązowy w kat 60kg. Poza miejscami medalowymi znaleźli się Antoni Belik oraz Dominik Szelwicki.

Seniorzy trenowani przez Tomasza Jabłonkę zdobyli 4 medale. W konkurencji ne-waza (walka w parterze) brązowe medale zdobyli Kamil Tarnawski kat.77kg oraz Mariusz Magda kat 69kg. Mariusz Magda w drugim dniu zawodów wystartował w konkurencji fighting (walka z uderzeniami) gdzie zdobył złoto w kategorii 69kg oraz brąz w kat 77kg.