Kuźnia Raciborska Kuźnia Raciborska

42-latek przez kilka dni kradł elementy linii trakcyjnej (© arc)

Dzielnicowi z komisariatu w Kuźni Raciborskiej namierzyli i zatrzymali podejrzanego o dokonanie uszkodzenia i kradzieży linii trakcyjnej na szlaku kolejowym Nędza – Turze. Złodziej usłyszał już zarzuty, grozi mu teraz 5 lat więzienia.

Kuźnia Raciborska: 42-latek kradł elementy linii trakcyjnejInformację o przestępstwie uzyskał kuźniański kryminalny 9 listopada br. Wynikało z niej, że na szlaku kolejowym Nędza-Turze doszło do uszkodzenia i kradzieży linii trakcyjnej w okresie od 1 do 9 listopada br. Zgłaszający straty wycenił na kwotę kilku tysięcy złotych.

- Kuźniańscy kryminalni natychmiast przystąpili do działań, w które zaangażowani byli również dzielnicowi. W piątkowe popołudnie dwaj kuźniańscy dzielnicowi podczas pełnienia służby dodatkowej finansowanej przez lokalny samorząd uzyskali informację, która po kilku minutach pozwoliła im zatrzymać mężczyznę związanego z przestępstwem - mówi kom. Mirosław Szymański z raciborskiej policji.

Sprawcą kradzieży okazał się 42-letni mieszkaniec powiatu raciborskiego. Mężczyzna usłyszał zarzuty i przyznał się do winy. Grozi mu teraz kara do 5 lat więzienia.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Jakość paliw w woj. śląskim. Wyniki kontroli stacji benzynowych i LPG [raport UOKiK: 2017]Stało się! Toma Hanks dostał maluszka od bielszczanki [ZDJĘCIA, WIDEO]Ta śląska wieś zniknie pod wodą! Zobacz jak przed zalaniem wyglądają Nieboczowy [ZDJĘCIA]Kultowe dyskoteki w Śląskiem: Pod koniec lat 90. bawiły się tam tłumy [ZDJĘCIA]
tyDZień - informacyjny program Dziennika Zachodniego [ODC. 11 - 24.11.17 - 01.12.17]


Kryminalne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!