Kupiłeś Luksusową? Oddaj ją do sklepu! Jedna z partii wódki Luksusowa została wycofywana ze sprzedaży, o czym informuje producent tego alkoholu, Wyborowa Pernod Ricard. Decyzja firmy poprzedzona była skargami od klientów, którzy skarżyli się na dziwny zapach wódki.

Kupiłeś Luksusową? Oddaj ją do sklepu! Producent wycofuje partię wódki [OSTRZEŻENIE]

Oto komunikat prasowy firmy:

„W nawiązaniu do zgłoszeń reklamacyjnych przesłanych do Działu Obsługi Klienta w dniach 02-07 lutego 2018 roku, firma Wyborowa S.A. podjęła decyzję o wycofaniu ze sprzedaży jednej partii wódki Luksusowa o pojemności 0.7 l i numerze partii 17112061. Działania te mają charakter ściśle prewencyjny i zostały podjęte pomimo iż reklamacje dotyczyły jedynie kilku opakowań dystrybuowanych wyłącznie na polskim rynku. Producent, zwraca się z prośbą do wszystkich osób, które zakupiły lub są w posiadaniu produktów ze zidentyfikowanej partii o ich niespożywanie.

Jednocześnie firma pragnie podkreślić, że produkt z wyżej wymienionej partii nie stanowi zagrożenia dla zdrowia człowieka.

Zgłoszenia reklamacyjne konsumentów dotyczyły nieprzyjemnego zapachu produktów z wymienionej partii. Natychmiast po informacji od klientów, właściciel marki uruchomił odpowiednie procedury, których celem jest ustalenie przyczyn zaistniałej sytuacji. W trybie pilnym zawiadomiono również odpowiednie służby.

Uruchomiono specjalną infolinię o numerze (022) 53 53 235. Osoby, które są w posiadaniu produktów ze zidentyfikowanej partii o numerze 17112061, proszone są o kontakt pod wyżej wymienionym numerem telefonu w celu uzyskania dalszych instrukcji. Pytania można również kierować na adres email: kontakt@wodkaluksusowa.pl. Numer partii można znaleźć w górnej części butelki.

Wyborowa S.A. pragnie podkreślić, że bezpieczeństwo oraz najwyższa jakość naszych produktów mają dla nas priorytetowe znaczenie. Obok działań związanych z jak najszybszym rozwiązaniem tej sytuacji, prowadzone są prace mające na celu wyeliminowanie możliwości wystąpienia podobnych zdarzeń w przyszłości".


Zobaczcie też: Finalista prestiżowego konkursu barmańskiego zdradza nam sekrety swojego fachu


Info z Polski

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Marian_za_kolniez_nie_wylewa (gość)

"Jednocześnie firma pragnie podkreślić, że produkt z wyżej wymienionej partii nie stanowi zagrożenia dla zdrowia człowieka." Czyli można śmiało łoić i między bajki włożyć opowieści, że alkohol niszczy zdrowie :) Dzięki za informację. Zdrówko.