Padający od rana śnieg utrudnia jazdę kierowcom. Główne drogi są czarne, ale jest na nich dużo błota pośniegowego. Wyjeżdżając, lepiej uzbroić się w cierpliwość. W wielu miejscach postoimy w korkach.

Zima w Rybniku: Kierowco, zwolnij. Ciężkie warunki na drogachPadający śnieg od rana daje się we znaki kierowcom. Poruszanie się po drogach jest mocno utrudnione. Główne drogi są jeszcze czarne, ale dużo na nich jest błota pośniegowego. Najgorzej sytuacja wygląda na bocznych i osiedlowych trasach. Tutaj często jest biało i bardzo ślisko.

Wyjeżdżając z domu najlepiej uzbroić się w cierpliwość. Większość samochodów porusza się bardzo wolno. Do tego w wielu miejscach trzeba swoje odstać w korku.

W Wodzisławiu Śląskim korkuje się droga wojewódzka nr 933. Trochę postoimy też na drodze krajowej nr 78. W korkach postoimy również w innych rejonach miasta.

W Raciborzu najgorzej sytuacja wygląda na drodze wojewódzkiej nr 935. Aby wjechać lub wyjechać z miasta potrzeba przynajmniej kilkunastu minut.

W Rybniku źle jeździ się na ulicy Wodzisławskiej. Wjazd do miasta od tej strony zajmuje kilkadziesiąt minut. Nie lepiej jest w centrum. Na ulicy Raciborskiej korki tworzą przy centrum handlowym Plaza. Ruch utrudniony jest na ulicy Żorskiej.

Kierowco, zwolnij. Warunki na drogach są naprawdę trudne.


POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Skąd się wzięło Twoje nazwisko? Sprawdź!Poszukiwani gwałciciele. Widziałeś ich? Są bardzo niebezpieczni [ZDJĘCIA, CZĘŚĆ 2]Raport TUV 2018 [pełna lista] - ranking awaryjności samochodów. Sprawdź swoje auto!Kalendarz CKM 2018 [ZDJĘCIA + 18] - Runmageddon partnerem [CKM grudzień 2017]
tyDZień - informacyjny program Dziennika Zachodniego [ODC. 10 - 17.11.17 - 24.11.17]


Moto

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Pan kierowca. PL (gość)

Zwolnij? Nikt mi nie będzie mówił jak mam jeździć, mi się nic nie stanie, inni mnie nie obchodzą!