HP EliteOne 1000 All-in-One to pierwsze oferowane przez firmę HP urządzenie typu All-in-One, pozwalające na wygodną modernizację bazy komputera PC i monitora. Nowość firmy słynącej z rozwiązań biznesowych daje możliwość wyboru aż trzech różnych wielkości przekątnej ekranu.

Zaprezentowany po raz pierwszy w trakcie World Partner Forum w Chicago komputer All-in-One to świetne rozwiązanie w nowoczesnym biurze. Urządzenie sprzedawane jest w wariantach z ekranami o przekątnej 23.8-cala (Full HD, z ekranem dotykowym lub zwykłym), 27-cala (4K, ekran zwykły), 34-cala (proporcje ekranu 21:9, matryca zakrzywiona, nie dotykowa). Biznesowe AIO od HP pracują w oparciu o system Windows 10 Pro oraz wykorzystują moc obliczeniową procesorów Intel Core i5 7. generacji i zintegrowanych układów graficznych Intel HD Graphics 630. Komputer bazowo sprzedawany jest z 8 GB pamięci RAM DDR 4, ale posiada dwa gniazda pamięci, dzięki czemu ilość pamięci można łatwo zwiększyć.Komputery sprzedawane są z szybkimi dyskami SSD o pojemności 256 GB, korzystającymi ze złącza PCIe NVMe, gwarantującego znacznie wyższe prędkości transferów danych, niż dyski SSD SATA. W obudowie znalazła się też dodatkowa zatoka na napęd 2.5", w której użytkownik może zainstalować dysk twardy lub SSD o dowolnej pojemności. Wszystkie urządzenia wyposażono w system audio dobrej jakości, dostarczany przez firmę Bang & Olufsen. Na panelu monitorów znalazło się miejsce nie tylko na porządny system audio, ale także zestaw dedykowanych przycisków, aktywujących najpopularniejsze wśród pracowników biurowych i ludzi biznesu funkcje - ot choćby komunikator Skype for Business.W obudowę monitora wkomponowano kamerkę IR o rozdzielczości 2 Mpix ze zintegrowanym systemem dwóch mikrofonów cyfrowych, a opcjonalna kamera może być zamontowana także na odwrocie monitora. O jakość wideorozmów dba także funkcja HP Noise Cancellation, która usuwa niepożądane odgłosy otoczenia w trakcie konwersacji. Wśród ciekawych funkcji oferowanych przez sprzęt HP warto wymienić technologię HP PhoneWise, która umożliwia wygodne odbieranie połączeń oraz wysyłanie wiadomości tekstowych, przychodzących na urządzenia z systemami Android i iOS, z poziomu komputera. Wygoda, a często także spora oszczędność czasu.
Komputery HP EliteOne 1000 All-in-One stworzono z myślą o biznesie, w związku z czym nie mogło zabraknąć w nich rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa, z tworzenia których słynie firma HP.W wypadku HP EliteOne 1000 są to na przykład HP Sure Start Gen3 oraz zestaw HP Manageability Integration Kit. Pozwalają one m.in. na automatyczne wykrywanie zagrożeń, upraszczają proces odzyskiwania systemu i umożliwiają zdalne zarządzanie bezpieczeństwem komputera. Wszystko to z uwzględnieniem zautomatyzowanego systemu aktualizacji w czasie rzeczywistym. HP Sure Click to inna ciekawa funkcja, oferująca sprzętowe zabezpieczenie dla przeglądarek internetowych. Chroni tym samym komputer przed witrynami internetowymi zainfekowanymi złośliwym oprogramowaniem, ransomware i wirusami.

Podsumowanie

Komputery HP EliteOne 1000 All-in-One sprawdzą się w każdej firmie, w której priorytetem są kwestie bezpieczeństwa, z zapewniania którego słynie przecież firma HP. Szeroki wybór paneli monitorów pozwoli dopasować urządzenia do indywidualnych potrzeb każdej firmy, a możliwość łatwego modyfikowania komputerów już po zakupie sprawi, że sprzęt jeszcze przez długi czas nie stanie się przestarzały.

HP EliteOne 1000 All-in-One to świetny prezent, bo:

- każda firma zasługuje na sprzęt gwarantujący wysoki poziom bezpieczeństwa danych
- to idealny sprzęt do każdego biura
- duże monitory oferują niezrównany komfort pracy
- możliwości jego modernizacji są większe, niż w przypadku innych AIO

Skontaktuj się w sprawie złożenia zamówienia.

Święta

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: