Dubel 4Biegi Racibórz: 59 osób stanęło na starcie 9-kilometrowego biegu po raciborskich wałach nad Odrą.

Dubel 4Biegi Racibórz: Biegali po wałach nad OdrąSymbolicznie o godz. 11.11 wystartował dubel 4Biegi w Racibórz. Na starcie stanęło 59 zawodników, wśród biegaczy byli też amatorzy nordic walking, a także jeden rowerzysta. Do pokonania mieli 9-kilometrową trasę po wałach nad Odrą.

Raciborski Dubel to nic innego jak dodatkowa możliwość zdobycia brakującej części medalu realizowanego w tym roku projektu 4Biegi Racibórz. Przedsięwzięcie łączyło w sobie 4 najważniejsze biegi: Bieg Nadodrzański, Twardziela, Bieg bez Granic i III RAFAKO Półmaraton Racibórz. Po każdych ukończonych zawodach uczestnik otrzymywał część medalu przedstawiającą charakterystyczne miejsca w mieście. Złożony w całość stanowi unikatową pamiątkę z Raciborza.

Biegacze, którym nie udało się skompletować medalu w określonych terminach biegów, jedną część (oprócz połowy z III RAFAKO Półmaraton Racibórz) mogli otrzymać finiszując w dzisiejszym dublu.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

W XXI wieku... tak mieszkają Polacy [szokujące zdjęcia]Śląskie i reszta Polski... potrafi zaskoczyć! Zobaczcie te zdjęcia!Kalendarz Lindner 2018 [ZDJĘCIA +18]. Nagie modelki i... trumny - nowa edycja słynnego kalendarza[QUIZ] Czy znasz język śląski? Dopasuj słowo do opisuIle zarabia kasjer w Biedronce, Lidlu czy IKEI? [raport płacowy 2017]
tyDZień - informacyjny program Dziennika Zachodniego [ODC. 8 - 3.11.17 - 10.11.17]


Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!