Czad w Raciborzu Czad w Raciborzu

W mieszkaniu przy ul. Michejdy wykryto tlenek węgla (© arc)

Czad w Raciborzu po raz kolejny dał o sobie znać. Na szczęście obyło się bez poszkodowanych osób.

Czad w Raciborzu: Mieszkańcy wezwali strażakówWczoraj po godz. 19 w jednym z mieszkań w bloku przy ulicy Michejdy w Raciborzu uruchomiła się czujka czadu. Na miejsce skierowano strażaków. Nie było osób poszkodowanych, ale pomiar w lokalu wykazał obecność tlenku węgla. Skontrolowano też inne mieszkania, w których nie stwierdzono obecności czadu.

Po przewietrzeniu lokalu dokonano jeszcze raz pomiaru. Czujniki nie wykryły już tlenku węgla w mieszkaniu ogrzewanym piecem kaflowym.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Jakość paliw w woj. śląskim. Wyniki kontroli stacji benzynowych i LPG [raport UOKiK: 2017]Stało się! Toma Hanks dostał maluszka od bielszczanki [ZDJĘCIA, WIDEO]Ta śląska wieś zniknie pod wodą! Zobacz jak przed zalaniem wyglądają Nieboczowy [ZDJĘCIA]Kultowe dyskoteki w Śląskiem: Pod koniec lat 90. bawiły się tam tłumy [ZDJĘCIA]
tyDZień - informacyjny program Dziennika Zachodniego [ODC. 11 - 24.11.17 - 01.12.17]

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!