Salon Bentley Katowice powstanie przy DTŚ w Świętochłowicach. Otwarcie już na początku 2018 roku w kompleksie, w którym dzisiaj funkcjonują salony Volkswagena i Skody w Świętochłowicach. Tymczasem w środę, 6 grudnia, wieczorem w tyskim Browarze Obywatelskim, po raz pierwszy w Polsce, można było zobaczyć najnowszy model bentleya – Continental GT. Zobacz zdjęcia...

Bentley Katowice - to pierwszy salon tej marki w woj. śląskim. Powstanie przy DTŚ w Świętochłowicach

Bentley Katowice to brytyjskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją luksusowych samochodów. Zostało założone w 1919 roku przez Waltera Bentleya.

Bentley Katowice będzie drugim, po Warszawie, salonem brytyjskiej marki w Polsce. Oba należą do sieci Porsche Inter Auto. Oprócz Bentleya, PIA ma w swojej ofercie takie marki, jak: Lamborghini, Porsche, Audi, Volkswagen i Skoda.

Przedsmakiem tego, co nas czeka w przyszłym roku, był pokaz najnowszego modelu bentleya – Continental GT w Browarze Obywatelskim w Tychach. Ten model luksusowej marki kosztuje ponad 1 milion złotych!

Continental GT to wzór luksusowego coupe. W jego najnowszej odsłonie karoseria zyskała na lekkości, a we wnętrzu pojawiły się dwa wyświetlacze – centralny, który można schować za drewnianą osłoną i zastępujący klasyczne wskaźniki. Pod względem wykonania, to tradycyjnie festiwal znakomitych gatunkowo materiałów, a pod kątem właściwości jezdnych jedyne w swoim rodzaju doświadczenie panowania nad mocą 635 KM. Wskazówka prędkościomierza mija pierwszą setkę po 3,6 sekundy, a zatrzymuje się dopiero przy 333 km/h.

Cena nowego Continentala GT to ponad 1 milion złotych. Pierwsze modele w salonie Bentley Katowice mają pojawić się wiosną 2018 roku.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Jakość paliw w woj. śląskim. Wyniki kontroli stacji benzynowych i LPG [raport UOKiK: 2017]Stało się! Toma Hanks dostał maluszka od bielszczanki [ZDJĘCIA, WIDEO]Ta śląska wieś zniknie pod wodą! Zobacz jak przed zalaniem wyglądają Nieboczowy [ZDJĘCIA]Kultowe dyskoteki w Śląskiem: Pod koniec lat 90. bawiły się tam tłumy [ZDJĘCIA]
tyDZień - informacyjny program Dziennika Zachodniego [ODC. 11 - 24.11.17 - 01.12.17]


Moto

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

oczywistość (gość)

Co myśli zawsze kobieta, która prowadzi Betleya ? - oczywiście myśli, że bardzo dobrze wyszła za mąż !