W niedzielę na stawie „Trzeciok” w Tworkowie odbyły się drużynowe zawody wędkarskie z okazji 30-lecia Koła PZW 109 Krzyżanowice.

30 – lecie Koła PZW 109 Krzyżanowice


Zawody otworzył prezes Koła PZW Krzyżanowice Kazimierz Rąpała w towarzystwie wójta Gminy Krzyżanowice Grzegorza Utrackiego, który wręczył Kołu upominek wraz z dedykacją.


Zwyciężyła sekcja Rafako


Rywalizacja trwała 3 godziny. Sędzią głównym był sędzia okręgowy Władysław Balcerkowski.
W zawodach zwyciężyła Sekcja RAFAKO z wynikiem 10470. Drugie miejsce – Koło Krzyżanowice I – 9620 pkt. Trzecie miejsce Koło 46 Racibórz Carbon – 6635pkt.
5. Koło 31 Kuźnia Raciborska – 3490 pkt.
6. Koło 74 Niedobczyce – 2980 pkt.
7. Drużyna Okręgu PZW Katowice – 2745 pkt.
8. Drużyna Koła 109 Krzyżanowice II – 1915 pkt.
9. Koło 45 Racibórz Miasto – 1530 pkt.

Największa ryba Zająca


Wszystkie Drużyny otrzymały puchary, nagrody i dyplomy podziękowania. Nagrodę specjalną ufundowała firma F. H. „Wodnik” za największą rybę i zdobył ją Janusz Zając z Carbonu za karpia o wadze 3910 dł. 61 cm.

Nagrody wręczał wiceprezes ds. gospodarczych Zarządu Okręgu Katowice kol. Konrad Ciura. Wszystkie zaproszone drużyny złożyły Jubilatom okolicznościowe życzenia i upominki.

W zawodach z okazji 30 lecia Koła PZW Krzyżanowice uczestniczył m. in. założyciel Koła Jerzy Giltner z Tworkowa, który całym sercem opd 30 lat jest oddany Kołu PZW 109 Krzyżanowice. Zawody odbyły się również dzięki wsparciu sołtysa Tworkowa pana Andrzeja Bulendy, który przyczynił się do poprawy wizerunku stawu Trzeciok w Tworkowie.

W Zawodach uczestniczyli również: członek Prezydium ZO Katowice Andrzej Szczęsny – opiekun Rejonu VI i Dariusz Gacek członek ZO Katowice.

- Pogoda dopisywała, atmosfera wyśmienita, a poczęstunek z firmy cateringowej „Waldi” z Borucina dopełnił całości. Serdeczne podziękowania należą się obsłudze, Zarządowi Koła i przyjaciołom Koła, na których zawsze można liczyć. Dziękujemy również zaprzyjaźnionym Kołom, które przyjęły zaproszenie. Do zobaczenia na następnych zawodach - mówi Kazimierz Rapała, prezes Koła PZW 109 Krzyżanowice.

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

WODNIK SZUWAREK (gość)

w ramach uzupelnienia 4 miejsce F H wodnik z Wodzislawia SL w skladzie Jolusi Adas i KAROLEK!!!!!!!!!!