27 lat pięknej historii. WOŚP wspomógł wielu z nas! Zobacz, ile uzbieraliśmy wspólnymi siłami!

Przed nami kolejny finał WOŚP. 13 stycznia 2019 r. będziemy zbierać na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. 27-letnia historia finałów obfituje we wspaniałe osiągnięcia. Zobacz, ile wspólnymi siłami udało nam się uzbierać oraz na co przeznaczyliśmy pieniądze. KLIKNIJ W ZDJĘCIE, BY POZNAĆ HISTORIĘ WOŚP!

JS

  • Nowa Trybuna Opolska
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

17.01.2019, 18:16

dzielą się ci których stać, biedniejsi muszą wziąć pożyczkę, najlepiej zrobić to na stronie https://www.twoja-gotowka.pl

15.01.2019, 15:56

"27 lat pięknej historii. WOŚP wspomógł wielu z nas! Zobacz, ile uzbieraliśmy wspólnymi siłami!
Przed nami kolejny finał WOŚP. 13 stycznia 2019 r. będziemy zbierać na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. 27-letnia historia"

Autor nie umie liczyć? Nie 27, tylko 26 lat. Pierwszy finał był w 1993 roku!

15.01.2019, 14:51

27 lat miał ,też morderca prezydenta Gdańska ..! Te 27 lat ,kojarzy mi się z Owsiakiem,bo tyle lat temu wołał,''róbta co chceta''....! Dziś on woła pas,stop,koniec z orkiestrą WOŚP.. !! Daje to do myślenia..!

15.01.2019, 12:30

SuckIt! - oto człowiek - dowód że wariatów nie brakuje. Niestety przekonaliśmy się też w Gdańsku.
Jak nie chcesz pomagać to tego nie rób - nic na siłe. Nie mieszaj w to Boga i nie przeszkadzaj innym w pomaganiu. Jurek zrobił tyle dobrego, ze nie zasłużył ta takie komentarze i to TAKICH ludzi.
Pochwal się może jakie Ty masz zasługi w robieniu dobrych uczynków...

15.01.2019, 09:13

Paweł Bołtuć
3 minuty temu (edytowany)
Akurat ten prezydent był skorumpowany,dobry kolega Tuska,robił przekręty na przetargach gruntów,za ktore od deweloperów dostawał nowe mieszkania.W swoim majątku posiada kilka nieruchomości.Oczywiście to nie powód,aby go pozbawiać zycia.Bandyta,który wyszedł w grudniu z więzienia byl dobrze przygotowany i świadomie to zrobił,twierdził,że to partia Platwormy Obywatelskiej go posadziła i niby torturowała.Ktoś na fb napisał,beszczelny komentarz:"I na co mu teraz te mieszkania?"Bandyta o imieniu Stefan dostawał też takie oto komentarze:"Stefan straciłeś wolność,a my ją odzyskaliśmy.Zakładam,że uwolnił mieszkańców gdańska od rządów prezydenta,mało tego widziałem wpisy,że ludzie przychylni bandycie chcą zoorganizować zbiórkę pieniędzy na adwokata.Podsumowując ochrona Tajfun powinna być pociągnięta do odpowiedzialności karnej,za nieprofesjonalne zachowanie,braku reakcji,gdzie koleś morduje prezydenta i przez ponad minute może chodzić sobie jak gwiazda po scenie i mieć jeszcze czas na swoją wypowiedź.

15.01.2019, 08:19

To NIE JEST sprzęt Jurka, tylko NASZ. Za nasze pieniądze, które on zebrał i dobrze spożytkowal.

14.01.2019, 19:52

Ludzie żyjący w Polsce jaki dają przykład? że jesteśmy jednym śmierdzącym społeczeństwem
Zero szacunku dla osoby która przez tyle lat pomagała. Nie macie serca wcale czytając te komentarze jest mi głupio za nasz naród
Szkoda wam 2 złotych na dzieci biedne które potrzebują jak najwięcej sprzętu
Bycie wolontariuszem wczoraj pokazało mi ile ludzi to hieny które żałują złotówki i teksty tego typu " Nie zbierajcie tych pieniędzy na tego brudasa " są dla mnie skandalem
Żeby obrażać osobę która tyle lat sie stara o dobro to jeszcze i tak dostaje po dupie bo co bo ludzie nie potrafią nic docenić najlepiej zacząć mówić że to co sie stało wczoraj w Gdańsku jest winą Pana Jurka co on miał z tym wspólnego ? On zabił prezydenta czy jakiś wariat?
Wiadomo że czasu nie cofniemy ale to jest skandal co sie dzieje w tej POLSCE
Szkoda że pan Jurek odchodzi bez niego nie bedzie ten Wośp co kiedyś co wczoraj

14.01.2019, 17:20

Suckit!
Mam nadzieję, że jak będziesz zdychac to że sprzętu Jurka nie skorzystasz ☠

14.01.2019, 16:57

DOŚĆ NIENAWIŚCI . POMAGAJMY NAJMŁODSZYM BEZ PODZIAŁÓW POLITYCZNYCH .

14.01.2019, 15:15

O

14.01.2019, 11:32

SuckIt! skoro już odwołujesz się do Boga to przypomnę Ci coś innego: "Będziesz miłował swego bliźniego jak siebie samego" (Mt 22, 39)
Nie odwołuj się do religii jak sam jej nie przestrzegasz.

14.01.2019, 09:33

U

13.01.2019, 10:14

Ty gnido pisowska !!!

11.01.2019, 17:42

szcze na owsiaka, jego akcje, i ludzi ktorzy wrzucaja tej mendzie pieniadze do puszek - idzcie i pomozcie sami w kazdy dzien w roku jakimkolwiek gestem bez chwalenia się tym na facebooku czy innym g00wnie, rzucajac jakas monete do puszki sygnalizujac swoja moralnosc jakim to sie jest dobrym, hanbiac tych ktorzy tego nie robia..
Zanim zostane zbesztany i opluty, pozwólcie że podzielę się opinią Boga:

„Strzeżcie się, żebyście uczynków pobożnych nie wykonywali przed ludźmi po to, aby was widzieli; inaczej nie będziecie mieli nagrody u Ojca waszego, który jest w niebie.

"Kiedy więc dajesz jałmużnę, nie trąb przed sobą, jak obłudnicy czynią w synagogach i na ulicach, aby ich ludzie chwalili. Zaprawdę, powiadam wam: ci otrzymali już swoją nagrodę. Kiedy zaś ty dajesz jałmużnę, niech nie wie lewa twoja ręka, co czyni prawa, aby twoja jałmużna pozostała w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie”

dropping the mike now!!