Z sąsiadem wymieniamy kurtuazyjne "dzień dobry" na klatce schodowej, ale w głębi serca mamy mu wiele do zarzucenia. Mimo, że mieszkamy obok siebie, to nie zawsze relacje sąsiedzkie są w porządku. Często mamy sobie wiele do zarzucenia. Oto 10 rzeczy, za które nie lubimy naszych sąsiadów. Kliknij w zdjęcie, aby przejść do galerii.


Hallo

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Tomek (gość)

Widać, że to pisał ktoś kto nie bardzo jest z tymi problemami obeznany. Palenie na klatce schodowej nie jest gorsze od palenia na balkonie czy w oknie! Otwieram okno na noc aby przeżyć w upały, a pod spodem z okna wali dym, tak samo jest z balkonami! Podobnie brednie są z tymi imprezami - że ktoś dzwoni na Policję i tym samym denerwuje imprezowiczów!! To ja dzwonię na Policję bo mnie wku.... nocne libacje! Jak kogoś nie stać na libację w lokalach to niech idzie na pole orne i tam drze japę!

Hańc (gość)

...z zawiści przerysował mi (czymś metalowym) samochód na całej długości, a po dwoch dniach rysa z drugiej strony. Niedawno innemu sasiadowi podobnie zrobił.
Palenie papierosów na klatce. Na klatce może śmierdzieć, byle jemu w mieszkaniu nie śmierdzi. Jeden burak potrafi uprzykrzyć życie wielu innym.

ola (gość)

Najgorzej w lecie gdy nie ma wiatru,śpisz przy otwartym oknie a smród papierosowy cię dusi i się budzisz...po prostu brak pomyślunku.

lala (gość)

Czyli co przeszkadza przede wszystkim ? HAŁAS ! Niektórzy zapominają, że blok to nie domek jednorodzinny i trzeba się też liczyć z innymi. A papierosy ? Jak ktoś musi się już truć, to niech robi to u siebie w domu, nie na klatce schodowej, na balkonie czy w oknie. Nic dziwnego, że niepalący sąsiad nie chce wąchać cudzego dymu, który idzie od klatki schodowej czy przez otwarte okno (bo sąsiad akurat na dole pali).